Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Dziesięć najczęstszych błędów kobiet w seksie

Do dobrego seksu potrzebne są dwie strony - zazwyczaj jest to mężczyzna i kobieta. Nie zawsze jednak wszystko się udaje i nie zawsze jest to wina mężczyzny… Kobiety też popełniają błędy w seksie, poznajcie 10 najczęstszych błędów kobiet w łóżku!

1. Nie mówią, co lubią

Komunikacja podczas seksu to podstawa, w końcu jeszcze nikt nie opatentował maszyny pozwalającej czytać w myślach, więc musimy opierać się na przekazie ustnym. Faceci doceniają, kiedy ich kochanka mówi, co lubi, a jeżeli tego nie robisz to cóż… Twoja strata! Tylko do nikogo nie mniej pretensji o to, że znowu nie miałaś orgazmu.

2. Leżenie jak kłoda

Gdyby Twój facet chciał uprawiać seks z kłodą, to by poszedł do lasu! W łóżku nie trzeba wić się z rozkoszy, ale minimalne zaangażowanie jest dobre i sprawi, że facet nie będzie czuł się, jakby posuwał dmuchaną lalkę.

3. Brak higieny

Z higieną zazwyczaj to faceci mają problem, ale panie też czasami potrafią niemile zaskoczyć, a kiedy wspomnie się im coś o prysznicu, to potrafią się naprawdę mocno obrazić. Higiena przed seksem to wszystko!

4. Nie chcę, ale muszę

Chyba już pożegnaliśmy się z czasami, kiedy seks był tylko obowiązkiem małżeńskim. Jego brak potrafi doskwierać, więc ważne jest zgranie się tak, aby zawsze był przyjemnością. Nie ma nic gorszego niż seks z kobietą, która nie ma na niego ochoty i się zmusza. To naprawdę mocno widać!

5. Sztuczne jęki

Nie ma nic bardziej podniecającego niż świadomość, że kobiecie podoba się seks. Ale nie ma też nic gorszego niż sztuczne jęki! Nie każda kochanka jest bardzo wylewna, sporo kobiet przeżywa chwile uniesienia w ciszy, więc nie ma co się silić na okrzyki i jęczenie, jeżeli tego po prostu nie czujesz!

6. Fałszywy orgazm

Udawania orgazmu to jeden z najczęstszych i najpoważniejszych błędów kobiet w seksie. Udając orgazm, robisz krzywdę sobie i swojemu partnerowi. Ty nie szczytujesz, oszukujesz partnera, a następnym razem będzie tak samo, bo on myśli, że ci się bardzo podobało. Po prostu bądź szczera, nawet jeżeli nie doszłaś, to będzie nad czym popracować kolejnym razem.

7. Oral z zębami

Seks oralny jest szalenie przyjemny, ale trzeba do niego podejść z wyczuciem. Wiele kobiet ma tendencję do tego, aby nadużywać zębów, co zupełnie zabija magię intymnego zbliżenia. Drogie panie, kutas jest bardzo delikatny i mocno unerwiony, trzeba do niego podchodzić delikatnie!

8. Pytania o seks z Twoją eks

Czasami w łóżku pojawia się Twoja eks… Może nie dosłownie, ale pojawiają się pytania “Czy Twoja eks była lepsza ode mnie w łóżku?”. Nie wiadomo dlaczego, ale kobiety lubią zadawać takie pytania w trakcie intymnych chwil. To ogromny błąd, w końcu co było, to było, a gdybyś nie podobała się facetowi bardziej od jego eks, to by nie uprawiał z Tobą seksu!

9. Zwracanie uwagi na wady

Prawie każda kobieta ma jakieś kompleksy, ale lepiej uwagi na ten temat zachować sobie, szczególnie podczas seksu! Facet, który po raz dziesiąty usłyszy “Nie patrz na mój cellulit”, na pewno zacznie się dokładniej przyglądać strategicznym miejscom! Podczas seksu musimy czuć się dobrze, pewni siebie, a zwracanie uwagi na swoje wady przez kobietę sprawi, że seks będzie po prosu gorszy.

10. Niechęć do próbowania nowych rzeczy

Częstym błędem podczas seksu jest to, że kobieta nie chce próbować niczego nowego, co zostanie zaproponowane przez jej faceta. Nikt nie mówi od razu o decydowaniu się na ostry anal, ale zmiana pozycji czy miejsca potrafi być naprawdę zaskakująco przyjemna!

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?