Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak zrobić dobrego loda

Sztuka seksu oralnego ma więcej sekretów, niż większość osób myśli! Zrobienie dobrej minety to nie lada sztuka, podobnie jest w przypadku dobrego loda - aby był udany, trzeba po prostu wiedzieć, jakie miejsca są najczulsze.

Poznaj penisa!

Na początku seksualnych przygód całkiem normalne jest to, że trochę się boimy poznać lepiej miejsca intymne drugiej osoby. Penis wydaje się być przerażający, ale warto po poznać z bliska! Najdelikatniejsze miejsce to żołądź, który u nieobrzezanych mężczyzn jest w stanie spoczynku ukryty pod napletkiem. Żołądź jest główną penisa, bardzo wrażliwą na delikatne pieszczoty. Równie wrażliwe na pieszczoty jest wędzidełko napletkowe, które łączy napletek z żołędzią - ten cienki fałd skóry znajduje się na spodzie penisa. Jeżeli chcesz sprawić przyjemność, a nie ból swojemu partnerowi, to staraj się ściągać napletek w dół delikatnie, zbyt mocne szarpnięcie może doprowadzić do zerwania wędzidełka.

Pobaw się nim

Każdy seks, powinien zaczynać się od zabawy wstępnej, nie inaczej ma się sprawa w przypadku seksu oralnego. Przechodząc od razu do konkretów, nie budujesz odpowiedniego napięcia. Zacznij od delikatnego masowania penisa oraz okolic - podrap faceta lekko po udach i brzuchu, na pewno go to rozpali. Na pewno Tobie też się spodoba taka aktywność, a intensywność erekcji będzie doskonałym wskaźnikiem tego, czy facet jest już gotowy na zabawę.

Liż do woli

Penisa można potraktować po prostu, jak wielkiego lizaka, którego możesz lizać do woli. Zataczaj językiem kręgi na całej jego powierzchni, od czasu do czasu biorąc do ust całą główkę i lekko ssąc. Częsta zmiana pieszczot sprawi, że mężczyzna nie przyzwyczai się do konkretnych ruchów, więc każda sekunda będzie dla niego niezwykle przyjemna.

Nie zapominaj o jądrach!

Podczas oralu nie można zapomnieć także o jądrach, które we wszelkich pieszczotach bywają bardzo często pomijane. Są one bardzo wrażliwe na dotyk i chyba wie o tym każdy, więc mogą stać się także odbiorcom oralnych albo manualnych pieszczot. Kiedy ssiesz i liżesz penisa, jedną ręką możesz je głaskać, dzięki czemu doznania zostaną spotęgowane.

Pokaż swoje ciało

Seks oralny to zazwyczaj dawanie przyjemności tylko jednej stronie, ale nie oznacza to wcale, że druga połówka ma za zadanie tylko ssać! Oral będzie o niebo przyjemniejszy, jeśli pokażesz swojemu kochankowi odrobinę ciała. Wystarczy głęboki dekolt albo krótka spódniczka, aby dodatkowo rozpalić zmysły.

Świeżość w ustach

Jeśli pragniesz zaskoczyć swojego ukochanego czymś nowym, to przed seksem oralnym zadbać o świeży, miętowy oddech. Umyj zęby mocną pastą albo weź do ust miętówkę. Uczucie lekkiego chłodu połączone z gorącymi wargami to cudowne połączenie, które spodoba się każdemu mężczyźnie!

Zapytaj jego, co lubi

Nie ma uniwersalnej instrukcji obsługi penisa, więc na dobrą sprawę sama musisz się dowiedzieć, co opowiada Tobie i Twojemu facetowi. Nie musisz pytać wprost, jeżeli czujesz się mniej skrępowana, to pytaj go co robić podczas seksu! Facet jak nikt inny będzie umieć Ci powiedzieć, co w seksie go najbardziej kręci i jakie ruchy mu odpowiadają. Kieruj się jego sugestiami i wsłuchuj w reakcję na pieszczoty, a na pewno staniesz się mistrzynią seksu oralnego!

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?