Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Koszarówki - prawda czy miejska legenda?

Za mundurem panny sznurem? Na niektóre kobiety mundur działa wyjątkowo silnie! Nic dziwnego, żołnierz od dawna jest symbolem męskości, więc automatycznie kojarzy się z dobrym seksem. Wojakom nie jest jednak łatwo, często doskwiera im brak kobiet. W takich warunkach nie mogło więc zabraknąć przedstawicielek płci pięknej, które mniej lub bardziej profesjonalnie zajmują się seksem z żołnierzami. Ale czy te dziewczyny, popularnie nazywane koszarówkami, to prawda czy tylko miejsca legenda?

Kim jest koszarówka?

Przede wszystkim należy sobie odpowiedzieć sobie na pytanie: kim jest koszarówka? Nie ma jednej definicji tej “profesji”, wszystko zależy od okoliczności i konkretnej kobiety. Często w małych miejscowościach i wsiach koszarówki to tylko żądne wrażeń dziewczyny. Zalecanie się do żołnierzy, wymykanie się na wieczorne spotkania i seks w krzakach to dla nich najlepsza rozrywka, która pomaga zapomnieć o monotonii każdego dnia. Niektóre z nich szukają tylko seksu, podczas gdy inne poszukują także romantycznej relacji. Taką koszarówkę trudniej zaciągnąć do łóżka, ale można liczyć na darmowe towarzystwo i seks wtedy, kiedy tylko dusza zapragnie.

Inna grupa koszarówek to profesjonalne przedstawicielki najstarszego zawodu na świecie, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, że żołd żołnierski nie jest wysoki, ale są zdeterminowane wyciągnąć ostatni grosz z żołnierzy. Tak jak wszystkie inne prostytutki, są raczej otwarte na propozycje, a jeżeli ma się odpowiednio dużo gotówki w portfelu, to nie trzeba ich dwa razy do siebie zapraszać. Z oczywistych względów panowie skłaniają się raczej ku pierwszej opcji.

Fakt czy miejsca legenda?

Temat koszarówek budzi sporo kontrowersji, szczególnie o ich obecność i wdzięki martwią się kobiety, których ukochany zdecydował się pójść do wojska. Ich istnienie jest… faktem! Nie można jednak zaprzeczyć, że wiele historii o koszarówkach jest mocno podkoloryzowanych.

Na pewno nigdy nie było tak, że biły one drzwiami i oknami do koszar, zazwyczaj były i nadal są to pojedyncze kobiety lub niewielkie grupki, które rozpoczynają nieśmiałe podchody do mężczyzn w mundurach. Nie zawsze też chodziło im o seks. Nie zapominajmy, że żołnierz jest widziany jako bohater, ktoś opiekuńczy, młody i przystojny - krótko mówiąc, idealny materiał na męża! Wiele dziewczyn upatrywało w mieszkańcach koszar kogoś, z kim można by stworzyć tylko i wyłącznie romantyczną relację. Poza tym żołnierze stanowili dla wielu dziewcząt źródło rozrywki, a koszary były miejscem, gdzie można było za darmo wypić kilka kieliszków wódki, zapalić pierwszego papierosa czy wymienić się informacjami na temat ulubionych zespołów.

Prostytutki, które urzędują w okolicach koszar, nie muszą z kolei prosić facetów o zainteresowanie się nimi. Tak gdzie pojawiają się regularnie, mogą też liczyć na regularnych klientów. Co jak co, ale faceci niezwykle sprawie przekazują pomiędzy sobą informację o tym, gdzie koszarówki można spotkać. Nie szukają rozrywki, tylko zarobku.

Koszarówki w XXI wieku

Wraz z pierwszym dniem styczni 2010 roku obowiązkowa służba wojskowa została zawieszona, więc koszary częściowo opustoszały. Nie oznacza to jednak końca koszarówek, chociaż ich spadek zaczął być wyraźny już kilka lat wcześniej, to tam gdzie przebywa wielu mężczyzn naraz, chyba zawsze będzie żywe zainteresowanie seksem z kobietą z krwi i kości. Większa ilość przepustek dla żołnierzy, a także rozluźnienie norm obyczajowych, sprawiają, że znalezienie chętniej na seks kobiety nie stanowi problemu i niekoniecznie musi to być typowa prostytutka. Seks z przypadkowo poznaną osobą nikogo nie dziwi i chociaż teoretycznie koszarówek jest mniej, to praktycznie łatwiej o seks z nimi. Wystarczy wyjść wieczorem do dyskoteki i ma się spore szanse na wyrwanie laski!

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?