Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Gloryhole - prawda czy legenda?

Angielskie słowa “glory hole” oznaczają dosłownie “dziura chwały”, a wszystko to, co poza dziurą pozostaje anonimowe. Glory hole służy bowiem bardzo określonemu celowi - pozwala na seks lub wspólną masturbację dwóch osób, które chcą zachować pełną anonimowość i właśnie przez niewielki otwór odbywają się wszystkie czynności seksualne. Wiele osób myśli, że glory hole to tylko rodzaj miejskiej legendy, która została stworzona przez filmy pornograficzne. W rzeczywistości jednak dziury do seksu istnieją, a swój boom przeżywały w latach 70. i 80. XX wieku wśród członków kultury gejowskiej.

Historia glory hole

Glory hole ma dłuższą historię niż mogłaby zakładać większość z nas. W końcu seks od zawsze towarzyszył człowiekowi, a nawet najbardziej wymyślne formy tej aktywności są znane praktycznie od początków ludzkości. Dowody na istnienie glory hole znaleźć można, chociażby na rysunkach erotycznych pochodzących ze starożytnej Grecji. Niezobowiązujący seks przez otwór w ścianie pojawia się także na wielu japońskich ilustracjach erotycznych. Co ciekawe, tam otwór najczęściej był kwadratowy, a nie okrągły. Wynika to z faktu, że japońskie domy były najczęściej budowane z bambusa, który ma ostre krawędzie, więc aby męskie przyrodzenie było chronione przed uszkodzeniami, trzeba było dostosować glory hole do tych okoliczności.

W Europie taki rodzaj obcowania seksualnego stał się popularny w XVI wieku i był nawet uważany za dobry i nieszkodliwy sposób na zabawę, nie budził przy tym negatywnych skojarzeń i chętnie korzystały z niego osoby z wyżej postawionych rodzin. Z czasem jednak na całym świecie glory hole zaczęły być kojarzone z czymś niemoralnym, a stosunki homoseksualne często były zakazane pod groźbą więzienia lub śmierci, więc ich popularność spadła i w końcu stały się tematem tabu.

Dopiero rewolucja seksualna w latach 60. XX wieku sprawiła, że ludzie znowu zachcieli spróbować przyjemności płynącej z seksu oralnego, analnego czy też wspólnej masturbacji z nieznajomą osobą.

Co pociąga w seksie z nieznajomym?

Glory hole zapewniają swobodę, jakiej nie daje żaden inny rodzaj stosunku seksualnego. Dają pełną anonimowość i pozwalają skupić się tylko i wyłącznie na swoich własnych odczuciach. Z glory hole korzystają osoby heteroseksualne, bi seksualne i homoseksualne, a także mężczyźni, którzy nie uważają siebie za bi czy gejów, ale chcą spróbować, jak to jest przeżyć seks z innym mężczyzną. Po wszystkim nawet nie wiemy, jak wyglądała druga osoba, co pozwala pozbyć się wszelkich zahamowań. Wiele osób decyduje się na wypróbowanie glory hole tylko z ciekawości, bo chociaż otwór jest niewielki, to może się przez niego wydarzyć wiele.

Należy jednak pamiętać, że korzystanie z glory hole niesie za sobą ryzyko różnych chorób wenerycznych, a stosowanie prezerwatyw w takich sytuacjach należy do rzadkości.

Gdzie szukać “dziury chwały”?

Najwięcej glory hole na mieszkańca znajduje się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, w Japonii, a także w Niemczech. Znaleźć je można także w Polsce, wystarczy tylko wiedzieć gdzie szukać. Niektóre glory hole są tworzone całkiem umyślnie przez właścicieli różnych przybytków. Można je spotkać w seks klubach czy dyskotekach. Na zrobienie dziury w ścianie lub drzwiach często decydują się prostytutki, które oferują seks oralny przez dziurę swoim klientom. To rozwiązanie najczęściej jest wybierane przez osoby, które z glory hole nigdy do czynienia nie miały, ale chciałyby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda takie zbliżenie.

Inne glory hole są tworzone spontaniczne, przez spragnione seksualnych uniesień osoby. Pojawiają się one najczęściej pomiędzy kabinami toalet w klubach, na dworcach czy innych miejscach spotkań miłośników anonimowego seksu.

Z pomocą osobą, które chcą spróbować glory hole w Polsce, czy w jakimkolwiek innym miejscu na świecie, przychodzi Internet. Na licznych forach i stronach internetowych osoby z całego świata dzielą się lokalizacjami różnych glory hole, a także przekazują swoje wrażenia z wizyt, co pozwala na wybranie najlepszego rozwiązania.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?