Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Co każda kobieta powinna wiedzieć o seksie oralnym?

Chyba każdy mężczyzna, którego zapytać o seks oralny, odpowie, że bardzo lubi ten rodzaj pieszczot i chętnie korzystałby z nich jak najczęściej. W opowiadaniach erotycznych praktycznie za każdym razem kobieta sprawia partnerowi ogromną przyjemność pieszcząc ustami jego penisa. Jednakże w rzeczywistości nie każda kobieta jest jednak aż tak wielką fanką sprawiania przyjemności swoim partnerom w ten sposób, co często wynika również z braku wiedzy na temat tego, jak to robić. Nie jest to jednak szczególnie trudna sztuka, dlatego wystarczy dowiedzieć się nieco więcej o sposobach na udany seks oralny, a po krótkiej praktyce będziesz mistrzynią i boginią w oczach swojego partnera.

Najważniejsza zasada

Choć w seksie oralnym chodzi przede wszystkim o doznania mężczyzny, to kobieta musi się również czuć swobodnie i przede wszystkim wygodnie. Dlatego też, tak ważne jest aby podczas tej czynności przyjąć odpowiednią pozycję. Kobieta powinna mieć pełną swobodę ruchów, zwłaszcza górnej części ciała, co pomoże jej odpowiednio kontrolować tempo, intensywność oraz głębokość w seksie oralnym. Mężczyźni po prostu uwielbiają gdy mogą sobie wygodnie siedzieć, a kobieta klęczy między ich nogami. Może jest to bardzo stereotypowe podejście, ale dla większości kobiet pozycja ta jest również wygodna, dlatego na początek warto z niej skorzystać.

Działamy!

Zaczynamy od tradycyjnej gry wstępnej, aby nieco rozgrzać naszego partnera i przygotować go na mocne doznania. Możemy całować go po szyi, twarzy, a także jego klatce piersiowej. Róbmy to bardzo powoli, tak aby poczuł każde muśnięcie naszych ust. Kiedy dotrzemy do jego spodni, chwyćmy go delikatnie za krocze, obdarzając go mocnym pocałunkiem w usta. Następnie rozpinamy bez pośpiechu jego spodnie i wciąż nieco się drocząc delikatnie obsuwamy bieliznę pozwalając aby wydostała się z niej jedynie główka penisa. Całujemy ją bardzo delikatnie co chwilę spoglądając na naszego partnera, który już powinien się niecierpliwić odczuwając coraz większą rozkosz.

Gdy pozbawimy już naszego partnera reszty ubrań zabieramy się za mocniejsze pieszczoty. Nie bierzemy penisa od razu do ust, ale na początek drażnimy go tylko naszym językiem. To właśnie na samym początku doznaje on największych wrażeń, więc zapewnijmy mu je w ten sposób.

Kiedy uznamy, że nadszedł czas na nieco bardziej energiczne posunięcia wkładamy penisa do ust. Możemy zacząć od niezbyt głębokich ruchów, ale cały czas musimy pamiętać o tym aby nasze zęby nie ocierały się o penisa. Takie „spotkanie” może być dla naszego partnera dość bolesne. Z czasem pogłębiamy nasze ruchu, aż cały penis znajdzie się w naszej buzi. Możemy go ssać, a nawet podgryzać, jeśli tylko zauważymy, że podoba się to naszemu mężczyźnie. Pamiętajmy tylko aby nasze ruchu były rytmiczne.

Po pewnym czasie z pewnością poznamy na twarzy partnera, że zbliża się do orgazmu, a co za tym idzie do wytrysku. Musimy zatem zdecydować czy chcemy aby skończył on w naszej buzi. Jeśli jeszcze nie czujemy się na to gotowe możemy pod sam koniec zamiast ust użyć ręki. Nasz partner nie powinien mieć nam tego za złe, biorąc pod uwagę, że doprowadziłyśmy go do wspaniałego orgazmu. A jego błoga mina na pewno będzie dla nas wspaniałą nagrodą za tak ciężką pracę.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?