Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Dyskrecja w biurze matrymonialnym

Biuro matrymonialne to swoisty łącznik pomiędzy osobami, które poszukują bratniej duszy. Współczesny tryb życia nie sprzyja nawiązywaniu bliskich relacji, zwłaszcza na płaszczyźnie emocjonalnej, nic więc dziwnego, że coraz więcej osób poszukuje pomocy w tego typu placówkach. Do wyboru mamy biura stacjonarne i internetowe. Każda placówka działa w taki sam sposób, a różnica dotyczy wyłącznie tego, że biura internetowe działają w świecie wirtualnym, zapewniając w ten sposób większą anonimowość w zakresie kontaktu z pracownikiem danej placówki.

Charakter biur matrymonialnych

„Biura matrymonialne – Szczecin”, największym zainteresowaniem cieszą się w przypadku osób z zachodniej części kraju, a także zachodnich sąsiadów. Nie oznacza to jednak, że z oferty nie mogą korzystać mieszkańcy innych regionów, wprost przeciwnie, biuro internetowe niweluje globalizację, adresując swoją ofertę do każdego, kto chciałby poznać bliską osobę w ten właśnie sposób.

Należy jednak pamiętać, że każde biuro matrymonialne opiera się na określonych zasadach, wynikających z konieczności zachowania bezpieczeństwa oraz dyskrecji.

Dane osobowe w biurze matrymonialnym

Podstawową kwestią w każdej placówce o charakterze publicznym jest ochrona danych osobowych. Oczywisty jest fakt, iż osoba, która zdecyduje się skorzystać z tego typu propozycji ma prawo oczekiwać, że udostępniane przez nią informacje nie będą wykorzystywane bez jej zgody. Kwestię tę w pełni respektuje większość biur matrymonialnych, prezentując potencjalnym kandydatom wyłącznie niezbędne informacje dotyczące potencjalnej partnerki lub partnera. Inaczej rzecz ujmując, udostępniane jest przede wszystkim imię i wiek danej osoby, miejsce zamieszkania oraz indywidualnie udostępnione informacje dotyczące osobowości, charakteru, sytuacji społecznej i zawodowej. Szczegółowe informacje przedstawiane są podczas bezpośredniego spotkania kandydatów, którzy mają możliwość kontroli ilości udostępnianych danych.

Portret osobowy

Realizowane przez biura matrymonialne kojarzenie par odbywa się na podstawie analizy portretów osobowych, tworzonych w oparciu o szczerą rozmowę z psychologiem, socjologiem i seksuologiem. Należy podkreślić, że podczas tworzenia portretu osobowego uwzględniane są indywidualne oczekiwania, potrzeby oraz sugestie osoby korzystającej z usług biura matrymonialnego. Warto podkreślić, że potencjalny partner lub partnerka otrzymuje wyłącznie określoną część zebranych informacji, niezbędną do podjęcia wstępnej decyzji. Pełny portret osobowy znany jest wyłącznie pracownikom biura, którzy na tej podstawie prezentują wybrane oferty, odpowiadające oczekiwaniom danej osoby. Podstawowym kryterium w zakresie funkcjonowania biur matrymonialnych jest dyskrecja oraz szczerość. Pracownik biura zobligowany jest do zachowania tajemnicy zawodowej, dlatego też nie należy obawiać się o to, że udostępnione dane zostaną przekazane osobom trzecim. Działalność biura matrymonialnego opiera się przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu i szczerości.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?