Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Kobiecy wytrysk - o co chodzi?

Z pewnością wiele kobiet jak i mężczyzn, gdzieś kiedyś słyszało o czymś takim jak kobiecy wytrysk, jednak nie do końca wiedzą o co właściwie chodzi. Jest to temat, który rozpala zmysły wielu osób i wciąż jest postrzegany jako mit, który nie ma nic wspólnego z prawdą. Fakty są jednak takie, że przy zastosowaniu odpowiednich technik mężczyzna może doprowadzić swoją partnerkę do wytrysku pochwowego, który obydwojgu zapewni wiele emocji. Warto dowiedzieć się o tym czegoś więcej i porozmawiać z ukochaną osobą o możliwości wypróbowania znajdujących się w tym artykule wskazówek.

Czym jest wytrysk u kobiety?

Wywołać wytrysk u kobiety można poprzez stymulację pewnego gruczołu, którym jest opuszka moczowa. Jest ona usytuowana tuż przy cewce moczowej i właściwie można by uznać, iż jest ona odpowiednikiem prostaty u mężczyzn. To właśnie jej odpowiednie pieszczenie wywołuje powstanie płynu, który gromadzi się w opuszce moczowej. Oczywiście nie musimy się obawiać, że płyn ten jest tym samym co mocz. Absolutnie nie pachnie, ani tym bardziej nie smakuje on jak mocz, więc nie musimy się obawiać, że w wyniku wytrysku mężczyzna zostanie po prostu „obsikany”.

Stymulacja pochwy, a przede wszystkim właśnie opuszki moczowej, sprawia, że płyn, który się w niej znajduje zostaje nagle uwolniony przez ujście cewki moczowej. Taki wytrysk jest znacznie większym przeżyciem dla większości kobiet aniżeli tradycyjny orgazm pochwowy czy łechtaczkowy. Dlatego warto się postarać i sprawić partnerce niezwykle przyjemną niespodziankę. Naturalnie trzeba również pamiętać, że każda kobieta jest inna i często ostateczny sukces w tej kwestii jest poprzedzony wieloma próbami i błędami.

Co może dać kobiecie tę rozkosz?

Bez względu na to jakie sposoby zadziałają szczególnie mocno na Twoją partnerkę, należy pamiętać o odpowiedniej grze wstępnej. Bardzo ważne jest aby nastroić kobietę na intymne doznania, a nie od razu ruszać do akcji. Tylko odpowiedni nastrój i pełne rozluźnienie może dać kobiecie orgazm połączony z wytryskiem pochwowym.

Kiedy partnerka jest już zrelaksowana i pobudzona możemy zacząć pracę nad jej rozkoszą. Zaczynamy od delikatnego lizania jej łechtaczki. Oczywiście jeśli wiemy już jaki sposób lubi najbardziej powinniśmy go zastosować. Kiedy łechtaczka zacznie się rozbudzać i zauważymy, że nasza partnerka odczuwa przyjemność musimy włożyć dwa palce do jej pochwy. Najlepiej gdy dłoń jest zwrócona ku górze. Ci panowie, którzy są bardziej doświadczeni, nie powinni mieć problemu z jednoczesną stymulacją pochwy i łechtaczki. Z czasem palce powinny wędrować coraz głębiej, aż dotrzemy do punktu G, który należy stymulować. W tym czasie płyn powinien się już zbierać w opuszce moczowej, a nasza partnerka może mieć wrażenie, że chce jej się siku. Kiedy jednak zacznie odczuwać orgazm nastąpi wytrysk.

Każdy mężczyzna powinien również pamiętać o tym aby po takim wytrysku nie przechodzić od razu do tradycyjnej penetracji. Należy dać partnerce trochę czasu na odpoczynek, ponieważ tuż po wytrysku jej pochwa jest bardzo wrażliwa na jakikolwiek dotyk. Dodatkowe informacje na temat kobiecego wytrysku można również uzyskać na stronie http://sekstalgia.pl/sex-shop/kobiecy-wytrysk.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?