Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Miłość na odległość - sex telefon

Żyjemy w czasach, kiedy związki na odległość nie są już niczym nadzwyczajnym. Każdy z nas jeżeli sam nie jest w taki związku to zna kogoś kto ma takie doświadczenia. Niestety dzielące nas kilometry nie wpływają pozytywnie na nasze relacje, dlatego w takich przypadkach musimy szczególnie mocno zatroszczyć się o łączące nas więzi emocjonalne. Rzecz jasne nie jest to proste i wymaga od nas wytrwałości, ale jeśli poświęcimy temu nasz czas, rezultaty będą na pewno satysfakcjonujące. Jedną ze sfer, która często najbardziej traci na sile w związkach na odległość jest nasze życie seksualne. Istnieją jednak sposoby na to aby dawać sobie odrobinę podniecenia i rozkoszy również w takich przypadkach.

Współczesne wynalazki na ratunek rozkoszy!

Jest piątkowy wieczór, w telewizji leci jakiś film, w którym para kochanków zaczyna uprawiać seks, podniecenie stopniowa narasta, a nasza druga połówka jest w innym kraju czy nawet na innej półkuli. Co robić? Nic nie stoi na przeszkodzie żeby się trochę razem zabawić! To, że mieszkamy w innych miejscach nie znaczy dzisiaj przecież, że nie możemy się usłyszeć czy nawet zobaczyć - zatem do dzieła!

Naszą zabawę może rozpocząć zwykły sex czat z ukochaną osobą. Wystarczy napisać, że jesteśmy podnieceni oraz że marzymy o dotyku tej drugiej osoby. Już taki wstęp powinien zachęcić ukochanego do podobnych wyznań. Od słowa do słowa i nasza niewinna rozmowa może wkrótce rozgrzać nas do czerwoności. Opowiadanie sobie co byśmy zrobili gdyby teraz nasz partner był obok, doskonale pobudza wyobraźnię, która w połączeniu z własnym dotykiem również może doprowadzić nas to orgazmu.

Osoby, dla których sex chat nie jest wystarczający, mogą skorzystać również z możliwości użycia kamerki internetowej. Widok partnera, który zgodnie z naszymi wskazówkami się masturbuje, może być świetną alternatywą dla tradycyjnego seksu, właśnie gdy na przeszkodzie staje nam odległość. Lepiej jest przecież oglądać nagość ukochanej osoby niż zadowalać się kolejnym filmem erotycznym czy też pornograficznym.

Alternatywą dla tych rozwiązań jest także nasz prywatny sex telefon. Jego ogromną zaletą jest przede wszystkim to, że rozmawiać ze sobą możemy niemal z każdego miejsca. Jeśli tylko najdzie nas na to ochota możemy zadzwonić do ukochanego w czasie przerwy w pracy, czy wychodząc do toalety na spotkaniu rodzinnym. Nigdy nie ma złego czasu na sprośną rozmowę o naszych fantazjach i zachciankach erotycznych, która z pewnością scementuje nasz związek.

Spotkajmy się o środku

Jeśli dojdziemy do takiego momentu kiedy brak obecności ukochanej osoby stanie się po prostu nieznośny, warto pomyśleć o zorganizowaniu sobie sex spotkania. Możemy chociażby ustalić, że spotykamy się w mieście, które znajduje się mniej więcej w połowie drogi od miejsc naszego zamieszkania. Wynajmujemy pokój w hotelu i choćby przez jedną noc korzystamy z każdej chwili, którą mamy. Czasem zorganizowanie takiej wyprawy jest nieco bardziej skomplikowane, ale na pewno jest warte poświęcenia naszego czasu i energii. Po takim spotkaniu wrócimy do codzienności z wielkim uśmiechem na twarzy, a czas do kolejnej wizyty ukochanego będzie znacznie krótszy.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?