Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Proste triki aby seks był znów ekscytujący

Nawet w najlepszych związkach, w których partnerzy darzą się ogromnym uczuciem i szacunkiem, przychodzi moment gdy wydaje nam się, że wiemy o sobie już wszystko i nic nas nie zaskoczy. Ta pewnego rodzaju rutyna z życia codziennego może niepostrzeżenie wkraść się również do naszego łóżka. Objawia się to przede wszystkim brakiem większej ekscytacji na myśl o tym, że będziemy uprawiać seks. Znamy bowiem doskonale nasze upodobanie i zwykle mamy w głowie już cały scenariusz tego wydarzenia, które za każdym razem przebiega dokładnie tak samo. Jeśli dostrzeżemy takie symptomy w naszych relacjach z partnerem lepiej zacznijmy szybko szukać nowych wyzwań. Warto chociażby skorzystać z kilku podpowiedzi jakie znajdziecie poniżej.

Jak wzbudzić w sobie podniecenie?

Najważniejsze to znaleźć, czy może raczej ponownie rozbudzić w sobie pożądanie i pewien dreszczyk emocji, który towarzyszy intymnym uniesieniom. Bardzo łatwo jest zapomnieć o tym jakich doznań może nam dostarczyć już sam dotyk ukochanej osoby, dlatego aby sobie o tym przypomnieć powinniśmy zastosować kilka przydatnych trików.

Mając w planach romantyczny wieczór przygotowujmy się do niego nawzajem już od samego rana. Czasem wystarczy wyszeptanie ukochanemu czego może się spodziewać po powrocie do domu, albo „przypadkowe” pozostawienie w widocznym miejscu seksownej bielizny. Dla osób, które nie śpieszą się do pracy świetnym pomysłem może być wspólny prysznic. Będzie to wspaniały wstęp do wieczornych igraszek.

Takie podekscytowanie musimy starać się podtrzymywać przez cały dzień. Oczywiście nie jest to proste kiedy zajęci jesteśmy pracą, ale zwykłe smsy o zabarwieniu erotycznym mogą być wystarczające. Dla osób, które mają nieco więcej luzu w biurze proponujemy również sex czat z ukochanym. Wymiana myśli dotyczących naszych fantazji erotycznych może być bardzo podniecająca.

Jeśli po powrocie do domu nadal jesteście w stanie powstrzymać się od rzucenia się na siebie w ostatecznym rozkręceniu waszego wieczoru może pomóc wspólne obejrzenie zdjęć erotycznych lub nawet filmików. Nie jest to nic złego, a odpowiednie sex galerie mogą sprawić, że nasz seks wzniesie się na zupełnie nowy poziom kreatywności.

W przypadku par, w których jeden z partnerów dużo podróżuje, niemal podstawą jest pozostawanie w stałym kontakcie ze sobą. Tęsknota sprawia, że mamy jeszcze większą ochotę na seks, ale nie zadowalajmy się samotnie w swojej sypialni. Możemy przecież robić to razem choć na odległość. Wiele par uprawia dzisiaj sex online i z pewnością nie narzekają one na brak emocji.

Chcąc ponownie rozbudzić płomień w naszym życiu erotycznym czasem warto również wyjść poza naszą strefę komfortu jaką jest sypialnia. Może to być nawet tylko przeniesienie się na kuchenny stół czy na podłogę, ale dla tych odważniejszych bardzo ciekawym i podniecającym pomysłem będzie zorganizowanie sex spotkania. Chodzi tutaj na przykład o wynajęcie pokoju w hotelu, w którym spędzimy gorącą noc. Niektórzy podczas takiego rodzaju spotkania odgrywają także role nieznajomych, co dodatkowo może zadziałać podniecająco.

Jak widać istnieje kilka sposobów na przywrócenie ekscytacji w naszym związku i seksie. Wystarczy zatem spróbować i cieszyć się wspaniałymi doznaniami.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?