Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Romantyczna kolacja sposobem na nudę?

Seks jest jedną z tych dziedzin każdego związku, o które trzeba nieustannie dbać. Życie łóżkowe stale powinno stać na jak najwyższym poziomie, bowiem zaniedbywanie tego może prowadzić do znacznie poważniejszych problemów, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Rutyna w sypialni często jest powodem dużych konfliktów z partnerem, z czego wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy. W wielu przypadkach pozwalamy sobie na rutynę w życiu erotycznym, przez co seks przestaje być czymś wyjątkowym i magicznym. Znika gdzieś bliskość, ciepło i wzajemna fascynacja sobą. Pojawia się natomiast nuda i brak zaangażowania, która może prowadzić również do spadku ogólnego zainteresowania własnym partnerem w innych dziedzinach życia. Aby podtrzymać ten "ogień" jaki towarzyszy zazwyczaj początkowej fazie związku, trzeba stale starać się szukać we własnej sypialni nowych doznań. Doskonałą propozycją może być urządzenie od czasu do czasu romantycznego wieczoru tylko dla dwojga.

Jest to również świetny sposób na radzenie sobie z codziennym stresem, na który narażony jest każdy z nas i który także może być przyczyną poważnych problemów w życiu łóżkowych. Zacznijmy zatem od początku. Najlepszym wstępem do takiego romantycznego wieczoru jest kolacja. Warto dobrze dobrać menu, aby znalazło się w nim jak najwięcej produktów pobudzających nas do miłosnych igraszek. Naturalne afrodyzjaki to bardzo szeroka dziedzina – należą do nich produkty takie jak chociażby cebula czy nawet czosnek, ale z oczywistych względów nie sprawdzą się one zbyt dobrze w tej sytuacji. Doskonale na libido wpływają rzeczy takie jak czerwone wino, gorzka czekolada, papryka, imbir czy słynne ostrygi – znacznie lepiej pasują one do nastroju romantycznej kolacji. Oczywiście, trzeba też postarać się o odpowiedni nastrój w pomieszczeniu. Przyciemnione światło, świece zapachowe i spokojna, romantyczna muzyka – wszystko to wydaje się być zwykłą otoczką, ale w rzeczywistości jest to bardzo ważny element, który w ogromnym stopniu może być odpowiedzialny za klimat. Po kolacji przychodzi czas, kiedy partnerzy wreszcie mogą zabrać się za siebie.

Nie trzeba jednak się z tym spieszyć – warto pozwolić sobie na długą grę wstępną, która jeszcze bardziej zbuduje w nas odpowiedni nastrój i napięcie. Dobrze jest tu zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, takie jak lubrykanty czy specjalne żele do masażu. Gra wstępna stanie się dzięki nim jeszcze przyjemniejsza i dłuższa, dzięki czemu będziemy mogli lepiej poznać ciało naszego partnera i nacieszyć się nim. Wskazane są tu oczywiście wszelkie zabawy, jakie tylko przyjdą nam do głowy. Świetną propozycją może być na przykład seksowna bielizna czy zabawa ze wcielaniem się w różne role – wszystko zależy tu jedynie od naszej wyobraźni. Po takim przygotowaniu i zbudowaniu nastroju, seks na pewno stanie się znacznie przyjemniejszy i bardziej czuły. Oczywiście, trudno jest urządzać sobie takie wieczory codziennie – zresztą, straciłyby one wówczas całą swoją magię i wyjątkowość. Niemniej jednak warto od czasu do czasu pozwolić sobie na coś takiego, bowiem dzięki temu życie erotyczne nawet w "zwykłe" dni będzie znacznie lepsze.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?