Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Seks analny – jak to zrobić?

W wielu związkach, a szczególnie w tych gdzie nie ma zbyt dużej otwartości w tematach intymnych, stosunek analny jest wręcz tematem tabu. Zresztą jeszcze kilka lat temu mało kto był na tyle odważny aby mówić o tym głośno. Obecnie jednak wiele się zmieniło, także w naszym myśleniu odnośnie seksu i tego co nam wypada a co nie. W dobie internetu gdzie znajduje się wiele portali erotycznych łatwo znaleźć kobietę chętną na tego typu rozrywkę. Mnóstwo par również decyduje się na przekroczenie pewnych przestarzałych granic i spróbowanie czegoś nowego. Co jednak można zrobić aby to wyjątkowe i często zaskakujące doznanie było przyjemne zarówno dla kobiety i mężczyzny?

Rozmowa przede wszystkim

Nie ma mowy o tym aby nagle, w trakcie stosunku tak po prostu zaproponować partnerce seks analny, całkowicie ją zaskakując. Decyzja o tym, że próbujemy tego rodzaju penetracji musi być przemyślana i przede wszystkim dokładnie przedyskutowana. Zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą być zgodni co do tego, że chcą seksu analnego i w jaki sposób powinni to zrobić. Pamiętajmy, że bez odpowiedniego przygotowania, ale też nastawienia partnerki, penetracja analna może być dla niej bolesna, a przecież żaden partner by tego nie chciał.

Przepis na udany seks analny

Oczywiście jak w przypadku każdej innej dziedziny życia istnieje kilka zasad, którymi warto się kierować jeżeli chcemy aby seks analny (zwłaszcza gdy uprawiamy go pierwszy raz) był udany. Wystarczy dobrze się przygotować, a może stanie się on jednym ze stałych elementów naszego życia erotycznego.

Lubrykant to jedna z najważniejszych rzeczy jaka powinna się znaleźć w Twojej sypialni, jeśli planujesz penetrację analną. Należy wziąć pod uwagę fakt, że odbyt nie produkuje własnej wydzieliny, a więc dla komfortu naszej partnerki jak i własnego, musimy nabyć odpowiedni specyfik. Wybierajmy te jak najbardziej naturalne, najlepiej na bazie wody, gdyż są one bezpieczne. Warto także sprawdzić, na przykład w sieci, czy dana firma produkuje lubrykanty przeznaczone specjalnie do uprawiania seksu analnego.

Wielu osobom wydaje się, że używanie prezerwatywy w tym wypadku jest całkowicie zbędne. Jak chyba każdy wie, kobieta nie może zajść w ciąże w skutek penetracji jej odbytu. Co jednak z innymi zagrożeniami? Chodzi tutaj przede wszystkim o możliwość zakażenia się wszelkimi chorobami, które przenoszą się drogą płciową. Jeśli jesteśmy ze sobą od dłuższego czasu i badaliśmy się, nie musimy używać prezerwatywy, ale w innym przypadku jest to wciąż bardzo ważny element podczas uprawiania seksu.

Podczas stosunku analnego to kobieta rządzi i decyduje o tym jak szybkie i mocne są pchnięcia partnera. Może ona odczuwać ogromną rozkosz jeśli partner dostosuje swoje tempo do jej oczekiwań, ale w sytuacji gdy się zapomni, cały eksperyment może zakończyć się dla niej bardzo boleśnie. Mężczyzna powinien zatem pamiętać o tym by zacząć bardzo powoli i zwracać uwagę na sygnały, który wysyła kobieta.

Seks analny ma być podobnie jak ten tradycyjny przyjemnością, a nie przymusem. Dlatego nawet jeśli w jego trakcie nasza partnerka czy też partner zdecyduje, że nie chce go kontynuować, musimy to uszanować.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?