Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Seks w wodzie – przyjemność czy problem?

Chyba każda osoba kochająca seks, wśród swoich największych fantazji, wymienia tą dotycząca odbycia stosunku w basenie. Na filmach wygląda to niezwykle banalnie – po prostu wchodzimy do wody i zaczynamy uprawiać pełen namiętności seks. Rzeczywistość nie jest już jednak aż tak różowa i przyjemna, a przed takimi eksperymentami powinniśmy wiedzieć z jakimi problemami możemy się spotkać. A jest ich kilka i to zarówno przed samym aktem jak i po nim. Dlatego też, zanim damy się ponieść emocjom podczas letnich wakacji, sprawdźmy jak się przygotować i czego unikać.

Czy w wodzie jesteśmy bezpieczni?

Odpowiedź niestety brzmi nie! Woda nie zabezpieczy nas ani przed ciążą ani przed atakiem bakterii, których zwłaszcza w basenach jest bardzo dużo i trzeba się liczyć, że możemy wrócić z wakacji z zakażeniem.

Pary, w których partnerka nie stosuje doustnej antykoncepcji mogą mieć spory problem z odpowiednim zabezpieczeniem się przed niechcianą ciążą. Niestety substancje zawarte w wodzie, która znajduje się w basenie wpływają niekorzystnie na prezerwatywy. Po kontakcie ze środkami chemicznymi znacząco zmniejsza się jej trwałość, a co za tym idzie skuteczność. Nie mówiąc już o tym, iż bardzo trudno jest kontrolować prezerwatywę, tak aby zwyczajnie nie zsunęła się z członka. Oczywiście możemy zaopatrzyć się w odpowiedni ich zapas, ale z pewnością nie wpłynie to korzystnie na nasz nastrój.

Oprócz bakterii, także wspomniane już środki chemiczne używane do konserwacji wody w basenie, w tym chlor, mogą doprowadzić do różnych drobnych zakażeń. Dlatego też, nie zaleca się uprawiania seksu w basenie. Owszem, możemy zdecydować się na pieszczoty palcami czy ustami na schodkach basenu, ale lepiej nie ryzykować pełną penetracją.

Nawilżenie

Jeśli mimo opisanych przeciwskazań nadal jesteśmy chętni na igraszki z ukochaną osobą w wodzie musimy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu. Większość osób, która próbuje seksu w basenie, bardzo szybko przekonuje się, że woda wcale nie zapewnia większego komfortu podczas stosunku. Niestety jest wręcz przeciwnie, gdyż wydzielina produkowana w naturalny sposób przez nasze narządy płciowe jest przez wodę natychmiast wymywana. Jeśli zatem planujemy romantyczny seks w basenie musimy zaopatrzyć się w odpowiedni lubrykant. Najlepsze są te wyprodukowane na bazie silikonu, ponieważ nie rozpuszczają się w wodzie.

Domowe sposoby

Osoby, które marzą o seksie w wodzie, ale jednocześnie nie chcą narażać się na zakażenia, powinny spróbować bardziej higienicznego sposobu, jakim jest stosunek pod prysznicem lub w wannie. Wystarczy trochę wyobraźni, a z pewnością wzbudzi w nas to podobne doznania.

Seks pod prysznicem daje nam nieco więcej swobody. Mamy więcej miejsca, a co za tym idzie możliwości uprawiania seksu w różnych pozycjach także się zwiększają. Jeśli dodatkowo użyjemy swojej wyobraźni i wymyślimy sobie, że stoimy właśnie pod wodospadem, podniecenie natychmiast wzrośnie jeszcze bardziej. Osoby, które mają przy swoich domach prywatne sauny również mogą bardzo polubić seks pośród pary wodnej, gdy nasze ciała są śliskie i niezwykle wrażliwe na każdy dotyk.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?