Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Z ulicy na czat

Do dzisiaj wiele osób na słowo prostytutka przychodzi do głowy widok skąpo ubranej dziewczyny pod przysłowiową latarnią. Czasy jednak się zmieniają, a wraz z nimi zmienia się sposób w jaki dziewczyny nawiązują kontakt z klientem. Postanowiliśmy napisać kilka przemyśleń na ten temat.

Era cyfryzacji

W dobie inernetu coraz to kolejne usługi zostają przeniesione do cyfrowego świata. Coraz częściej korzystamy z zakupów internetowych. Coraz mniej młodych ludzi ogląda tradycyjną telewizję, wybierając zamiast niej bardziej interaktywną formę dostępną w internecie. Również tradycyjne płyty CD powoli odchodzą do lamusa na rzecz plików MP3 wymienianych łaczami cyfrowymi. Dziś nawet radia można słuchać przez internet. Dawniej aby poznać kogoś konieczne było wyjście z domu. Popularnymi miejscami spotkań były róznego rodzaju bary, puby czy dyskoteki. Dzisiaj coraz częściej metody te zastępują portale randkowe oraz czaty.

Czatówki

Nic dziwnego, że również dziewczyny zaczęły szukać swoich klientów przez internet. Na czatach - nawet tych niezwiązanych formalnie z seksem - regularnie można napotkać na nicki typu aga_teraz, ona_dla_ciebie, lodzik_50pln lub zawierające symboliczne znaki dolara. Mają one dyskretnnie sugerować, że chodzi o seks za pieniądze. Najlepiej w dwuznaczny sposób, tak aby uniknąć bana administratora (regulaminy czatów nie związanych z erotyką na ogół zabraniają składania propozycji seksualnych innym użytkownikom). Znawcy tematu nazywają często takie dziewczyny "czatówkami". Polują one na swoich klientów w miejscach wirtualnych rozmów, przyciągając ich swoimi nickami. Chciałoby się wręcz rzec, że czatują na nich. Pierwszy kontakt odbywa się wówczas na czacie. Można zapytać o cennik oraz zakres usług. W przypadku zainteresowania kontakt przenosi się na drogę telefoniczną, po czym dochodzi do spotkania w "realu".

Współczesny "pigalak"

Dawniej dziewczyny zbierały się w umownych miejscach zwanych potocznie "pagalakiem". Nazwa ta pochodzi od legendarnej, francuskiej dzielnicy Pigalle, która znana była na całym świecie z istnienia na niej licznych domów publicznych. Ba, można powiedzieć, że legenda jest wziąż żywa, gdyż współcześnie można znaleźć tam liczne lokale "peep-show", sex-shopy i tym podobne przybytki rozkoszy. Na "pigalakach" dziewczyny "czatowały" na swoich klientów. I dziś też czatują, ale coraz częściej robią to wirtualnie. Zdaje się, że rolę dawnych pigalaków coraz częściej przejmują czaty internetowe. Wszak mamy XXI wiek Panie! Uliczne dziewoje zaczęły korzystać z internetu.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?