Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Sex idealny

Czy istnieje sex idealny? To pytanie pojawia się od wieków. Erotyka jest wpisana w życie każdego człowieka. Sex to doskonały sposób, by rozładować emocje, wyciszyć, uspokoić, zrelaksować. Bardzo ważny w tej kwestii jest dobór odpowiedniego partnera lub partnerki. Dopasowani kochankowie rozumieją się bez słów, choć rozmowa to fundament udanego związku, także erotycznego.

Dla sportu i z miłości

W ostatnim czasie bardzo popularne stało się uprawianie seksu dla sportu, często z przygodnie poznanym kochankiem. W rzeczy samej nie ma w tym nic złego, zakładając, że obydwie strony reflektują na taką alternatywę. Uprawiać sex można w różnych miejscach i porach dnia, nikt nie ma obowiązku korzystania z dóbr cielesnych wyłącznie w łóżku, w dodatku w godzinach wieczornych przy zgaszonym świetle i zaciągniętych zasłonach. Sex można uprawiać na plaży, w lesie, w strugach deszczu, a nawet w windzie. W zależności od indywidualnych oczekiwań kochanków może to być szybki numerek lub sex poprzedzony sporą ilością mniej lub bardziej intensywnych pieszczot. Należy jednak pamiętać, że przygodny sex może okazać się przygodą na całe życie, czyli niechcianą ciążą lub chorobą weneryczną. Chcąc uniknąć tego typu atrakcji trzeba zadbać o odpowiednie zabezpieczenie w postaci dobrej jakości prezerwatywy. Na pozór bezpieczniejszy, ale także zapewniający mniejszą ilość adrenaliny jest sex stanowiący owoc głębokiego uczucia. Możliwości na tej płaszczyźnie jest wiele, kierując się indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami można zaaranżować romantyczny wieczór we dwoje lub dawkę mocnych wrażeń, zapładniających niezapomniane wrażenia na całe życie.

jako dopełnienie uczucia

Dobry sex to fundament udanego związku. Jednakże bardzo ważna na tej płaszczyźnie jest jakość kontaktów erotycznych. Wiele par z długoletnim stażem skarży się na wdzierającą do małżeńskiej alkowy rutynę. W efekcie sex staje się koniecznością, a nie przyjemnością. Brak ochoty na erotyczne igraszki to wyraźny sygnał, że w związku dzieje się coś niewłaściwego i konieczne są zmiany, często dość radykalne. Przyczyny seksualnego chłodu, prowadzącego wprost do seksualnej oziębłości, mogą być różne. Poszukując przyczyny warto zacząć od rzeczy najprostszych, czyli zmian w zakresie relacji emocjonalno-fizycznych pomiędzy partnerami. Grę wstępną można rozpocząć już rano, rozpoczynając dzień od namiętnego pocałunku. Dopełnieniem erotycznej pikanterii mogą być budzące podniecenie sms-y, czułe gesty oraz romantyczna kolacja wypełniona potrawami o działaniu afrodyzjaków. Szampan, truskawki, czerwone wino, czekolada – smacznie i erotycznie. Warto również zadbać o odpowiedni nastrój, unikając – rzecz jasna – gaszenia światła. Badania naukowe dowodzą, że sex przy zapalonym świetle wzmacnia związek, zapewniając przy tym niezapomniane doznania erotyczne. Warto także zmieniać pozycje, których w podręczniku kamasutry jest aż osiemset. Wybór bardzo szeroki, z całą pewnością pozwoli znaleźć optymalne rozwiązanie, a co ważniejsze, szybko i skutecznie zniweluje wdzierającą do sypialni rutynę.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?