Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Kamasutra – sztuka kochania

Kamasutra, czyli sztuka kochania to przede wszystkim różnorodność pozycji, które pozwalają zoptymalizować doznania erotyczne i uatrakcyjnić sex. Najpopularniejsza jest oczywiście pozycja klasyczna, uważana także za najbezpieczniejszą. Co ważniejsze, partnerzy pozostają cały czas w kontakcie wzrokowym, mają także możliwość wykonywania ruchów rękoma. Wiele par podczas stosunku w pozycji klasycznej korzysta z możliwości całowania, co dodatkowo uatrakcyjnia kontakty seksualne. Pozycja klasyczna pozwala na dogłębną penetrację kobiecej pochwy, co automatycznie przekłada się na intensywność doznań erotycznych. Wiadomo jednak, że notoryczne korzystanie z te samej pozycji może stać się nudne i monotonne, dlatego też warto urozmaicać sex innymi pozycjami. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem okazuje się podręcznik kamasutry, w którym w obrazowy sposób zaprezentowano możliwe pozycje erotyczne. Każda para powinna wypracować własny zestaw pozycji, które przynoszą optymalne doznania erotyczne, zapewniając odpowiednią penetrację, a także kontakt wzrokowy.

Warto pamiętać, że sex wcale nie musi być łączony z sypialnią i dużym łóżkiem, można go uprawiać w wielu miejscach i w różnych pozycjach. Najbardziej intymnym i bezpiecznym miejscem są własne cztery kąty, zakładając oczywiście, że kochankowie są sami, bez innych członków rodziny, współlokatorów czy znajomych. Miejscem, w którym w atrakcyjny sposób można uprawiać sex jest kuchnia. Kuchenny stół z założenia służy do przygotowywania i spożywania posiłków, nie ma jednak żadnej przeszkody, aby wykorzystać go do erotycznych uniesień. Co ważniejsze, można zastosować różne pozycje, uatrakcyjniając w ten sposób współżycie. Kobieta może siedzieć lub leżeć na stole, oplatając partnera wokół bioder. Pozycja ta zapewnia kontakt wzrokowy, dotyk, a także dogłębną penetrację. W tej sytuacji osobą dominującą jest mężczyzna, który kieruje ciałem kobiety podczas penetracji. Kobieta może także oprzeć się o stół lub kuchenne szafki, umożliwiając partnerowi penetrację tylnej części pochwy. W tym przypadku kontakt wzrokowy jest ograniczony i dotyczy głównie mężczyzny.

Atrakcyjnym miejscem na erotyczne igraszki jest również łazienka. Wanna, z założenia przeznaczona do kąpieli, może służyć jako alternatywa dla miękkiego łóżka. Warto dodać, że wspólna kąpiel wzmaga doznania erotyczne, stając się jednocześnie atrakcyjną grą wstępną. W wannie sprawdza się przede wszystkim pozycja tylna, zwana inaczej „na pieska” lub pozycja, w której kobieta znajduje się u góry, przejmując tym samym inicjatywę. Więcej swobody zapewnia sex po prysznicem, w tym przypadku ilość pozycji jest znacznie większa i w dużej mierze zależy od inwencji i kreatywności kochanków. Dopełnieniem pozycji seksualnych są gadżety erotyczne, zarówno te kupione w sex shopie, jak i stworzone z przedmiotów codziennego użytku. Szalik czy apaszka może posłużyć jako alternatywa kajdanek, natomiast piórko lub pędzelek pobudzi narządy płciowe kobiety poprzez przyjemne łaskotanie. Warto pamiętać, że zmiana pozycji pozwala optymalnie korzystać z seksu, zapewniając nieograniczone doznania erotyczne.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?