Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Walentynkowy prezent dla partnera

Co podarować partnerowi na Walentynki? - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Prezent bez wątpienia powinien być oryginalny i zaskakujący, a co najważniejsze, powinien sprawić przyjemność obdarowywanemu. Bardzo ważna jest osobowość mężczyzny, jego pasje i zainteresowania.

Romantycznie bez sentymentów

Mężczyźni z natury nie lubią sentymentalnych gestów typu kwiaty czy czekoladki. Sentymentalne upominki w przypadku mężczyzn często okazują się nietrafione, zdecydowanie lepiej wybrać alternatywę bardziej praktyczną i jednocześnie oryginalną. Jeśli mężczyzna jest twardo stąpającym racjonalistą, warto pomyśleć o praktycznym upominku, który znajdzie zastosowanie w życiu codziennym. Wbrew pozorom nie oznacza to, że walentynkowym upominkiem powinien być zestaw narzędzi – wprost przeciwnie, istnieje wiele propozycji, dzięki którym można połączyć przysłowiowe przyjemne z pożytecznym. Kinomana lub melomana ucieszy walentynkowa kartka z zaproszeniem na premierę kinową lub ciekawy koncert, zapalonemu turyście warto zafundować weekend w atrakcyjnym miejscu. Prezentem bardziej uwodzicielskim okaże się z całą pewnością okazjonalna kartka z zaproszeniem na romantyczne usługi w wykonaniu partnerki. Warto nadmienić, że oferta powinna zawierać elementy tajemniczości, czego doskonałym przykładem jest relaksujący masaż i kąpiel z niespodzianką. Upominek oryginalny, zaskakujący, a co ważniejsze, idealnie sprawdzi się jako element gry wstępnej, zwiastując romantyczne igraszki we dwoje.

Upominek niedrogi i wyjątkowy, aby go przygotować wystarczy odrobina kreatywności, dopełniona zaangażowaniem i chęcią dobrej zabawy. Biznesmen lub handlowiec z pewnością ucieszy się na elegancką walizkę, portfel lub grawerowane spinki, natomiast dla sportowca najlepszym upominkiem będą gadżety, które wykorzysta podczas treningu.

Facet – istota prosta

Mężczyzna to istota bardzo prosta, dlatego też upominki dla niego także nie powinny być wyszukane. Ważne, aby była to niespodzianka, miłe zaskoczenie. To, co dla kobiet jest super, dla mężczyzny może okazać się nudne i mało interesujące. Gentlemen co prawda nie poinformuje swojej partnerki o tym, że prezent jest nietrafiony, jednakże zagadkę tę z pewnością pomoże rozwikłać kobieca intuicja. Co w takim razie kupić mężczyźnie na Walentynki? Najlepsze okazują się najprostsze rozwiązania. Wielu mężczyzn lubi gry komputerowe. Prezent prosty i jednocześnie atrakcyjny dla obdarowywanego. Doskonałą propozycją okazują się także zegarki – praktycznie każdy mężczyzna lubi tego typu gadżety. Zegarek to często jedyna biżuteria, jaką zakłada mężczyzna, dlatego też warto zadbać o to, aby ten gadżet współgrał ze stylem mężczyzny. Ciekawostką może być fakt, że wielu mężczyzn posiada nawet kilka zegarków, dostosowując model do aktualnej stylizacji. Kolejną propozycją są wszelkiego rodzaju gadżety samochodowe, zakładając oczywiście, że mężczyzna posiada auto i jest ono jego hobby. Wybór powinien być dostosowany do możliwości finansowych partnerki oraz indywidualnych oczekiwań mężczyzny.

Bez względu na to, jaki upominek wybierze kobieta dla swojego partnera, należy zwrócić uwagę na to, aby prezent stanowił niespodziankę i miłe zaskoczenie.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?