Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Wszystko ma jakiś początek

Wszystko ma jakiś początek, więc ma go też ten blog, jak i moja hm… profesja? Czy bycie prostytutką to “profesja”, którą warto się chwalić? Dla niektórych tak, chociaż zakładam, że zaraz znajdzie się grono osób, które będą na mnie sypać gromkie hejty.

Ten blog nie powstał jednak w tym celu, założyłam go, bo potrzebuję miejsca, w którym mogę Wam pokazać, jak wygląda seks za pieniądze po polsku, to miejsce będzie moją powierniczką, a moim czytelnikom dam okazję zobaczyć płatny seks od kuchni. Znajdziecie tutaj tylko realne życie, życie kobiety, która sprzedaje swoje ciało za pieniądze i… dobrze jej z tym. Nie jestem dziwką dlatego, że muszę, jestem nią tylko dlatego, że chcę. Jestem dorosła, mam niezłe ciało, lubię seks i jeszcze mi za niego płacą - wszystko w zgodzie z zasadą “wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani dnia”. Co jak co, ale moją pracę DOSŁOWNIE kocham, nawet kilkanaście razy dziennie.

Zapraszam, więc do świata spragnionych mężczyzn i chętnych kochanek, które wymieniają swoje wdzięki na materialne korzyści.

4 komentarze:

piątek, 15 kwietnia 2016 05:49 przez ~Lolek

Przysłowie na dziś - kurwa kurwie łba nie urwie.

Odpowiedz
wtorek, 14 kwietnia 2015 20:45 przez ~AnkaS.

No to teraz dziwki prowadzą pamiętniki? Hahaha, świat zszedł na psy!

Odpowiedz
poniedziałˆek, 13 kwietnia 2015 03:03 przez Primadonna

Jeżeli Ciebie to tak boli droga Aniu, to do kurwy nędzy nie wchodź na pamiętnik prostytutki! A może to kwestia niedojebania? Spadaj na drzewo!

Odpowiedz
czwartek, 09 kwietnia 2015 19:22 przez ~Axel

No cóż... będę obserwował Twoje poczyniania z prawdziwą przyjemnością. Odważna tematyka, ale do odważnych świat należy ;)

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?