Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Masz chłopaka?

Wiecie, o co często pytają mnie klienci? Nie o to, czy mam ciasną cipkę, czy lubię w dupę, albo czy mi się podobało. Tylko o to, czy mam chłopaka. Na chuj im ta wiedza? Zawsze mówię, że nie, bo po co mają się pchać z butami do mojego życia? Wystarczy, że pozwalam im włożyć penisa do moich ust.

Czasami słyszę, że szkoda… “Szkoda, że nie masz chłopaka” albo “Taka piękna i bez chłopaka?!”, rzadziej “To właśnie go znalazłaś he he he” - to ostatnio zazwyczaj od facetów po pięćdziesiątce, którzy mają grube żony, trójkę dzieci, a na seks chcą rabat. He he he, kurwa nie.

No ale masz tego chłopaka, czy nie?! Napiszę tak - miewam. To, że daję komuś dupy za pieniądze, nie znaczy, że muszę być wiecznie samotna. Chociaż powiem szczerze, że ciężko jest znaleźć normalnego faceta, który by zaakceptował moją pracę, więc trzeba być ostrożnym z wyborem. Historia z Maćkiem pokazała, że sobie można zawsze ze wszystkim poradzić, ale po co psuć sobie nerwy? Dla mnie nie ma drogi pośrodku i okłamywania - albo bierzesz mnie w pakiecie z prostytucją, albo idź szukać szczęścia gdzieś indziej.

8 komentarzy:

poniedziałˆek, 20 lipca 2015 17:20 przez ~Skowronek82

Dżizas! Wiedziałem, że jakaś gównoburza w komentarzach będzie ;) Ja tam nigdy nie pytam, czy dziewczyna ma chłopaka, taka wiedza mi nie potrzebna. Interesuje mnie tylko jej ciasna cipka i maksymalne wykorzystanie czasu.

Odpowiedz
wtorek, 14 lipca 2015 17:41 przez ~DużeCyce

Gdybyś czytał ze zrozumieniem albo chociaż przeczytał bloga od początku, to byś wiedział, że ona była studentką, a głupich na studia nie biorą! Żałosne są twoje wypowiedzi.

Odpowiedz
wtorek, 14 lipca 2015 09:52 przez ~Szoszonek

Widzę, że niektórzy też bardzie ciekawscy tutaj, byle tylko się dowiedzieć czy masz chłopaka, czy go nie masz. A takie pytania od klientów to w ogóle pomyłka, po chuja im to wiedzieć?

Odpowiedz
wtorek, 07 lipca 2015 23:32 przez ~Kamil

Weź się brudna dziewko ogarnij! Chwalisz się, że dajesz dupy za kasę i chcesz być taka super och i ach... A tak naprawdę to jesteś słaba i twoim jedynym osiągnięciem jest ciągnięcie druta!

Odpowiedz
sobota, 04 lipca 2015 16:28 przez Primadonna

A ciebie ktoś chce? Bo takie komentarze wyglądają mi na klasycznie niedojebanie!

Odpowiedz
poniedziałˆek, 29 czerwca 2015 23:31 przez ~Kamil

Też bym takiej brudnej dziwki nie zaakceptował, dziwisz się, że żaden ciebie nie chce?

Odpowiedz
niedziela, 21 czerwca 2015 07:42 przez ~Fap

A chuj cie to obchodzi? Haha śmieszą mnie tacy ludzie, bo myślisz, że co? Że od razu Ci powie? Może jeszcze jego dane z dowodu poda i od razu swoje przy okazji? Napisała, że miewa, to miewa!

Odpowiedz
poniedziałˆek, 15 czerwca 2015 20:32 przez ~AnkaS.

No to w końcu masz tego chłopaka dziwko, czy nie?

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?