Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Zazdrość i braterstwo u prostytutki

Powiem krótko - kobiety to suki. Zazdrość wśród prostytutek jest duża, bo tamta ma lepsze cycki, ta inne ma lepszego sponsora, a tamta ruda małpa jest gruba, a mimo to wszyscy na nią lecą. Paradoksalnie jednak wspieramy się i co jak co, ale żadna kurtyzana mnie w konia nigdy nie zrobiła. Czasami piszemy pod swoje ogłoszenia towarzyskie i umawiamy się na kilka spotkań z jakąś laską, której nie lubimy (dla niekumatych - oczywiście nikt na nie przychodzi, taki kurwa śmieszny żarcik), ale jakby miała problem, to wie, że jej nie zawiedziemy.

Najgorzej dogadujemy się chyba na poziomie kurwy drogowe i kurwy domowe. Te, które stoją przy drogach, myślą, że są zajebiste i takie wolne, a te pieprzące się tylko w domach to wygodnickie i leniwe babki. Za to my uważamy siebie za produkt luksusowy, a je za nosicielki rzeżączki.

Mimo to łączy nas nić porozumienia, nić osób wykonujących naznaczony szykanami i niezrozumieniem zawód. W sumie wszystkie w jakimś stopniu boimy się, że nasze matki się o tym dowiedzą, a niektóre muszą się ukrywać przed mężem i dziećmi. Koniec końców nie ma znaczenia, czy jesteś ćpunką stojącą pod lasem, czy tańczysz na rurze, czy sypiasz z biznesmenami - i tak zawsze jesteś zwykłą KURWĄ!

3 komentarze:

sobota, 08 sierpnia 2015 13:39 przez ~Axel

Haahaha nosicielki rzeżączki - dobre. Ale może coś w tym jest, może nawet tylko podświadomie. Ja się trochę brzydzę tych drogowych kurwiszczy, "domowe" jakieś czystsze mi się wydają, przynajmniej mają łazienkę do dyspozycji i jak się facet spuści na brzuch, to chociaż prysznic mogą zażyć.

Odpowiedz
poniedziałˆek, 03 sierpnia 2015 16:29 przez ~Doom

Mi się tam najbardziej podoba braterstwo między Primadonnami, kiedy dwie na raz liżą mi fujarkę ;)

Odpowiedz
wtorek, 28 lipca 2015 07:24 przez ~K.

Całą sobą potwierdzam! Nie raz miałam taką sytuację, zresztą Ty też kochana, więc wiesz o czym mówię. Strata mojego czasu tylko dlaczego? Bo mam więcej klientów? No to bardziej wypijaj dupkę, a nie dźwoń po koleżankach po fachu.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?