Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Czy wiedziałaś?

Moja dobra koleżanka Ania kiedyś zapytała mnie, czy wiedziałam, że będę dziwną. “Wiedziałaś? Chciałaś tego?” - a do tego szczere zdziwienie na twarzy. Z Anką znamy się od kołyski, więc wiedziałam, że prędzej czy później będzie musiała poznać mój sekret.

“Nie, nie wiedziałam.” powiedziałam zgodnie z prawdą. Przez długi czas bałam się facetów i kiedy moje koleżanki ciekały, za co przystojniejszymi egzemplarzami, to ja się tym nie jarałam. Kiedy w końcu znalazłam chłopaka, to długo zajęło mi przekonywanie się do fizyczności, do tej całej otoczki seksualności. Pierwszy raz? Phii… tragiczny. Jęczałam i wiłam się jak aktorka porno, tylko dlatego, żeby jemu się podobało, chociaż ja nie czułam zupełnie nic.

Nawet kiedy przeleciał mnie Tomek po spotkaniu w centrum handlowym, nawet kiedy włożyłam majtki do torebki i kasę do portfela, to nadal nie wiedziałam. Chyba mało która dziewczyna planuje, żeby zostać luksusową towarzyszką świadczącą swoje usługi w zamian za pieniądze. To nie jest jedno z tych marzeń, o którym opowiadasz z zapałem swojej rodzinie i znajomym. Czy trzeba mieć kurewski charakter? Wątpię, ja nigdy kurewką nie byłam. Chyba trzeba mieć w sobie jakąś iskrę i chęć zaistnienia, żeby bawić się w seks za pieniądze.

4 komentarze:

wtorek, 18 sierpnia 2015 07:28 przez ~Filip Bo.

Z tą iskrą to prawda! Fajne są takie laski, którym kiedy je rżniesz to się "oczy świecą". Nawet jak im się nie podoba, to są jak aktorki i na każdym razem wchodzą w rolę. Na szczęście z mojej listy telefonicznej wyeliminowałem już kłody i dziewczyny robiące to jakby z przymusu - przy tych ostatnich czasami czułem się, jakbym je molestował. Leży taka jak kłoda, tylko pojękuje rytmicznie i koniec pracy z jej strony. Takie dziewczyny szybko kończą karierę.

Odpowiedz
czwartek, 13 sierpnia 2015 07:45 przez ~Marcek

A to w ogóle takie rzeczy da się wiedzieć? Chyba, że ktoś w gwiazdach ma pisanie bycie dziwką...

Odpowiedz
wtorek, 11 sierpnia 2015 23:14 przez Primadonna

Chyba się da, a przynajmniej się tak wydaje. Niektórze dziewczyny kurestwo mają w genach zapisane, ale czasami zaskakują i nie zostają dziwką. Trudno powiedzieć, ja w każdym bądź razie aż do Tomka nie widziałam i siebie takich skłonności ;) A potem wyszło szydło z worka i jak się rozsypało... LOL

Odpowiedz
niedziela, 09 sierpnia 2015 08:20 przez ~DużeCyce

I teraz se pomyśl, że za pierwszym razem on pewnie też nie był zachwycony. Cały wysiłek na nic :D

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?