Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Moi rodzice wiedzą, że…

Pewnie większość z Was zżera myśl o tym, co wiedzą moi rodzice. Wiedzą, że wychowali sobie prostytutkę? Nie boisz się, że Ciebie nakryją?

Co do bycia nakrytą, to JUŻ się nie boję, ale kiedyś strasznie się o to srałam. Historia z Maćkiem nauczyła mnie trochę na temat prywatności i lepszego ukrywania swojego prawdziwego “ja”. Nie sposób ukryć się całkowicie, ale jeżeli ktoś ma coś odkryć, to zrobi to mimo wszystko i będzie mógł zdobyte informacje wykorzystać w dowolny sposób. Mogę zabezpieczać siebie, jak chcę, ale w sieci nikt nie jest anonimowy, a przecież kiedyś pojawiły się tam moje zdjęcia i anonse towarzyskie.

Sami nic nie odkryją. Nie korzystają z internetu. Nie robią mi niezapowiedzianych wizyt, bo to zbyt duża odległość na takie niespodzianki. W razie czego mam zawsze czas na posprzątanie i odwołanie spotkań z klientami (na szczęście rzadko). Nie znają znajomych mi osób związanych ze światem seksu.

Co mówię rodzicom? Moi rodzice wiedzą, że pracuję, że nieźle mi się powodzi, że często zdarzają mi się wyjazdy. Wiedzą, że mam mieszkanie. Myślą, że pracuje w zawodzie, w którym kształciłam się na studiach. Nie okłamałam ich , oni samo dopowiedzieli sobie tę część, a ja nie wyprowadziłam ich z błędu. Z takiego obrotu sprawy jestem zadowolona - oni wiedzą swoje, a ja wiem swoje. Czasami pytają “jak tam praca” i mówię, że wszystko okej albo, że miałam trudnego klienta hahaha.

To, że wybrałam taką, a nie inną drogę, to nie efekt złego wychowania. To po prostu efekt tego, że lubię prostsze rozwiązania, które pozwalają robić mi coś, co mi się podoba. A komu nie podoba się seks?

3 komentarze:

piątek, 18 wrze˜śnia 2015 17:42 przez ~Axel

Zawsze chyba jest taki strach, co jeżeli starzy się dowiedzą... W końcu prostytucja nadal nie jest dobrze widziana chociaż często z niej faceci korzystają. Bliskie mieszkanie stwarza po prostu większe ryzyko.

Odpowiedz
wtorek, 15 wrze˜śnia 2015 11:03 przez Primadonna

A skąd ja mam to wiedzieć? To Ty musisz znać swoich rodziców i ich naywki? ;) Najlepiej się przeprowadzić po prostu i problem z głowy!

Odpowiedz
poniedziałˆek, 14 wrze˜śnia 2015 02:21 przez ~Kasia

A myślisz, że ukrycie takiego "zawodu", kiedy rodzice są blisko byłoby możliwe? Nie starcza mi kasy już na nic, seks lubię, ale mieszkam 15 minut drogi od rodziców...

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?