Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Kiedy się zestarzeję…

Największym zmartwieniem postronnych osób jest chyba to, co będę robić, kiedy się zestrzajeję. Wiecie, co będę robić? Będę się opalać na tropikalnej wyspie, będę wyglądać zajebiście i nie będę musiała mrozić kości w komunalnym mieszkanku, starają się przeżyć za marną emeryturkę.

Kasę na moją emeryturę już odkładam. Jestem jak modelka - albo w pewnym momencie zakończę karierę, albo w pewnym momencie nabierze ona jeszcze większego tempa. Popatrzecie na Noemi Campbell, Heidi Klum czy Vanesse Paradis - zestarzały się, a mimo to nie schodzą z ust wielu osób. Może ze mną też tak będzie? Może z wiekiem zestarzeję się, jak dobre wino, a klienci będą walić do mnie drzwiami i oknami?

Chciałabym, żeby starość nie nadeszła, ale wiem, że zbliża się z każdym dniem. Nie jestem osobą, która żyje z dnia na dzień, więc skrupulatnie odkładam pieniądze na czarną godzinę, bo wiem, że prędzej czy później kiedyś nadejdzie, chyba że… wydam się za mąż za własnego klienta albo będę bawić się w bardziej zaawansowany sponsroring. Na tym można pożyć dłużej i kto wie, może któregoś się i ja się przebranżuję?

4 komentarze:

niedziela, 11 października 2015 00:23 przez ~Monis19

A nie boisz się chorób, problemów ze zdrowiem, wypadkami? Przecież to się może zdarzyć także tobie! Ja bym nie była tak pewna sukcesu w przyszłości, bo te modelki to tylko jakiś odsetek, bardzo mały. A ile dziewczyn końvczy karierę w wieku 25 lat? Cała masa.

Odpowiedz
czwartek, 08 października 2015 21:23 przez Primadonna

Monis, a czego miała bym się bać? Każdemy się może zdarzyć, praca nie ma nic do tego ;) A po 25 roku życiu już jestem i nie narzekam na braki - w tej pracy liczy się też doświadczenie.

Odpowiedz
sobota, 03 października 2015 13:53 przez ~Sammy

Szoszonek ma racje - chuj wie, co będzie hihi :) Zresztą chyba starsze towarzyszki też mają wzięcie, jeżeli dobrze się trzymają. Każda potwora znajdzie amatora, jak i każda prostytutka znajdzie amatora :D

Odpowiedz
wtorek, 29 wrze˜śnia 2015 05:24 przez ~Szoszonek

Emeryturom bym się nie martwił, niby płace składki, ale i tak nie wiem, czy kiedyś coś z tego dostanę :D Po prostu robisz bardzo mądrze i zabezpieczasz swoją przyszłość w inny sposób.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?