Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Ślub z klientem

Wśród moich klientów są różne osoby, różny wiek, różne upodobania, różne wykształcenie… ale mają element wspólny - większość z nich wstydzi się chodzenia na dziwki, to nie jestem temat do rozmów przy rodzinnym stole, a co najwyżej można się pochwalić kolegom z siłowni.

Z tego powodu ślub z dziwką wydaje się większości facetów czymś dziwnym, ale skłamałabym, gdybym powiedziała, że miałam nigdy matrymonialnych propozycji. Ba! Uważam nawet, że jak na bycie prostytutką to miałam ich wiele za wiele. Dla niektórych osób to chyba jakiś fetysz i sposób na podkręcenie temperatury. Szepczą słodkie słówka, jakbyśmy byli zakochani, a prawie przy finale pytają, czy za nich wyjdę.

Jest też oczywiście osobna grupa, osób z jakimiś zaburzeniami, które naprawdę myślą, że mnie kochają, a ja ich. Nachodzą mnie z kwiatami, kolczykami i pierścionkami zaręczynowymi. Tacy klienci mają wstęp do mnie tylko raz, kiedy zorientuję się, o co chodzi, nie chcę ich nigdy więcej widzieć.

Ostatni typ oświadczających się klientów tak naprawdę się nie oświadcza, ale można zasłużyć sobie u nich na bycie żoną lub prawie-żoną. To bogaci faceci, którzy wybierają ekskluzywne prostytutki dla zabawy. Teoretycznie nie chcą się wiązać, ale można im wpaść w oko, a jeżeli zaskarbi się sobie ich sympatię, to można awansować na kogoś ważniejszego niż prostyturka. Ten typ facetów ma kasę, stać ich na utrzymanki, które traktowane są jak ptaszki w złotej klatce - elegancka fryzura, duże cycki i siedzenie cicho, to najważniejsze, co musisz sobą reprezentować.

O tym ostatnim typie facetów na pewno napiszę jeszcze w przyszłości, bo trafiło mi się kilku takich adoratorów.

2 komentarze:

poniedziałˆek, 26 października 2015 04:22 przez ~Filip Bo.

Strasznie żałości wydają mi się tacy faceci... prosić nawet taką primadonnę jak ty o rękę, to mimo wszystko akt despracji.

Odpowiedz
poniedziałˆek, 19 października 2015 10:12 przez ~K.

Nigdy kurwa w życiu bym nie wzięła ślubu z klientem! Zresztą znasz moje zdanie na ten temat - bycie dziwką 24/7 to nie dla mnie.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?