Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Każdy zaczyna inaczej - historia Sabiny

Na samym początku napisałam Wam, jak zaczęłam ja. Początek trochę z dupy - ni stąd, ni z owąd zaczęłam dawać dupy. Nie u każdego tak jest i dzisiaj podzielę się historią, którą opowiedziała mi moja dobra koleżanka Sabina. Na naszych przykładach widać doskonale, że każdy zaczyna inaczej i każdą z nas motywują inne rzeczy.

U Sabiny wszystko zaczęło się, kiedy miała 16 lat, a jej potrzeby rosły. Była ukochaną, najmłodszą córeczką rodziców, miała od nich wszystko, a ona chciała coraz więcej. Odpowiedzią na problem zbyt małego i szybko znikającego kieszonkowego okazał się jej szwagier, który kiedyś pół żartem, pół serio zaproponował jej 50 złotych za zobaczenie cycków. W międzyczasie zabrał ją na zakupy i do restauracji, więc Sabinie oczy się zaświeciły. Pokazała mu w końcu po kilku tygodniach cycki i dostała kasę. Kolejne 50 złotych zarobiła za pocałunek. A potem zaproponowała mu seks za 140 złotych - tyle jej brakowało do kupna drogiej, firmowej bluzy.

Sabina nigdy się nie przejmowała swoją siostrą, bardziej liczyła się po prostu dla niej kasa, a szwagier stał się jej stałym źródłem. Mieszkali niedaleko, więc wieczorami wymykał się z domu, żeby poruchać młodą dupę, a nie jej o 12 lat starszą siostrę. Wszystko szło dobrze do momentu, kiedy siostra Sabiny to odkryła i wywaliła go z domu, a przy okazji rozwodu zabrała mu wszystko. Zresztą Sabina z nią nie utrzymuje żadnych kontaktów.

Pomogło jej jednak to zrozumieć, że kasa to jest to, czego ona chce. Kiedy miała jakiegoś chłopaka (a zajebista z niej laska, więc miała sporą kolejkę do siebie) to tylko ciągnęła z niego kasę - a to kupił jej ubranie, a to zabrał do klubu, a to dorzucił się 20 złotych do wycieczki szkolnej… nieważne co jej dawał, ale musiało to być coś materialnego i ciągnęła z faceta dopóki, mógł sobie na to pozwolić.

Teraz Sabina ciągnie chuje jako profesjonalistka i dalej tylko liczy kasę. Nie mają dla niej znaczenia opinie innych, nawet jej rodzice wiedzą, że jest dziwką. Tylko, że ona przewala wszystką kasę. Ile razy by dupy nie dawała, to zawsze jej na wszystko brakuje - ten typ po prostu tak ma i mam nadzieję, że nie obudzi się z ręką w nocniku, kiedy będzie stara i brzydka.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?