Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Seks z kobietą

Kiedy umieszczam moje ogłoszenia erotyczne w sieci, to mam zaznaczone także, że zapraszam do mnie panie. Wiecie co? Seks z kobietą jest zajebisty.

Pierwszy raz z kobietą, to tak naprawdę była pierwsza masturbacja z kimś. Wtedy jeszcze studiowałam, byłam na trzecim roku i już aktywnie działałam jako prostytutka. Wpadła do mnie na małą imprezkę taka koleżanka, Ewelina, z którą miałam dobre kontakty, ale nigdy zajebiste. Popiłyśmy, potańczyłyśmy, zaczęłyśmy się całować.

Ewelka wiedziała jak używać języka, zajebiście całowała, delikatnie ale zarazem stanowczo. Nawet sama nie wiem kiedy, ale zaczęłam masować jej cycki, a kilka chwil później leżałyśmy na łóżku i każda masowała swoją cipkę. To było coś zajebistego, miałam dosłownie kisiel w majtach, a w międzyczasie cały czas się lizałyśmy napalone na siebie. Trochę żałuję, że wtedy nie poszłyśmy o krok dalej, że nie poszłam po jakieś zajebiste dildo albo, że nie zaczęłam lizać jej muszelki. W każdym razie jeszcze nigdy nie doszłam tak szybko podczas masturbacji i jeszcze nigdy nie miałam tam zajebiście mocnego orgazmu. Po prostu bajka. Jednak w drugiej kobiecie jest coś podniecającego.

Potem zasnęłyśmy obok siebie, a na drugi dzień Ewelka zmyła się dosyć szybko. Do tego, co się stało nigdy nie wróciłiśmy - chociaż ja bym chętnie kontynuowała naszą znajomość na tym poziomie, ale ona najwyraźniej wstydziła się tego, co zaszło. Ja w każdym razie dodałam do swojego repertuaru seks z kobietą.

3 komentarze:

piątek, 15 kwietnia 2016 06:19 przez ~Pinky

Spotykasz się na trójkąty 2K+M?

Odpowiedz
ś˜roda, 04 listopada 2015 14:10 przez ~Minis19

A mi się zrobiło mokro :P

Odpowiedz
niedziela, 01 listopada 2015 08:59 przez ~Doom

Aż mi stanął jak sobie o tym pomyślałem. Ciekawe, czy na spotkania zapraszasz też koleżanki czasami?

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?