Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Seks z kobietą - ten prawdziwy!

Całowanie się i masturbacja to był dla mnie przełom w seksie z kobietą, ale taki prawdziwy pierwszy raz les nadszedł dopiero kilka miesięcy później, bo mimo poszerzenia zakresu usług, dzwonili do mnie tylko panowie.

Pierwsza była Anita i skłamałam, że mam spore doświadczenie w tym temacie. Stwierdziłam, że jeżeli się uda, to zarobię sporą kasę, a jeżeli będzie chujowo, to nie zarobię nic, ale złapię doświadczenie.

Anita była trochę starsza ode mnie, co lepsze - niby hetero, ale jej mąż wyjechał na delegację, a ona zawsze chciała spróbować seksu z inną kobietą. Miała spory biust i była trochę styrana po urodzeniu dwójki dzieci, ale ogólnie to miała żywiołowy charakter. Oczywiście to ja musiałam przejąć pałeczkę, a na rozluźnienie zaproponował kieliszek wina i sama chętnie z tego skorzystałam. Potem krótkie buzi buzi połączone z rozbieraniem i masaż. W seksie z kobietą fajne jest to, że każdy zakątek ciała znam z autopsji. Po tym, jak zaczęłam całować jej szyję i masowałam sutki od tyłu, to Ania kompletnie odpłynęła. Nie próbowała przejąć inicjatywy, nie próbowała pokazać mi, jakiego ma wielkiego kutasa i jak zajebiście umie się nim posługiwać. Po prostu maksymalnie się rozluźniła i pozwoliła robić ze sobą wszystko.

Lizałam jej piersi, całowałam uda, zataczałam kółka językiem na podbrzuszu, ssałam łechtaczkę. Teoretycznie była umówiona na godzinę, ale tak mnie poniosło, że siedziała i jęczała prawie dwa razy tyle. Nie powiem - mi samej zrobiło się nieźle mokro i na koniec, kiedy ona już doszła, zaproponowałam jeszcze zabawę podwójnym wibratorem, bo inaczej bym chyba wybuchnęła.

Po tym prawdziwym pierwszym razie z inną kobietą byłam z siebie niesamowicie dumna. Wiem, że my kobiety jesteśmy trochę bardziej skomplikowane, a Anita wraca do mnie regularnie, kiedy jej mąż jedzie na delegacje, więc chyba jej się spodobało też. Jeżeli kiedyś trafi wam sie okazja do seksu z kobietą, to radzę spróbować - zawsze uważałam się za tylko i wyłącznie hetero, a to poszerzyło moje horyzonty i sprawia przy okazji zajebistą przyjemność.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?