Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Rzecz o gumkach

A bez gumek się ruchasz? Nie, nie rucham się bez gumek! Nie rozumiem też lasek, które robią to za dodatkową opłatą - 50 albo 100 złotych. Naprawdę kurwa,naprawdę? Za stówkę to można sobie pół porządnego buta kupić, a nie uprawiać seks z kimś, kogo się nie zna bez zabezpieczeń.

Nie wiem, jak podchodzą do tego inne dziewczyny, ale ja żadnego syfa nie chcę sobie przytargać. Seks z różnymi osobami nawet z gumką bywa groźny i właśnie dlatego robię sobie regularne badania, ale bez gumki to już dla mnie skrajny debilizm. Niestety panowie, ale nawet lody robię w gumce. Bez gumki obsługuję tylko inne kobiety.

Ale byłabym kłamcą, gdybym powiedziała, że nie robię wyjątków. Robię wyjątki, jest kilku klientów, którzy mogą liczyć na seks albo loda bez ogumienia. I tak łykam tabsy, więc o ciąży nie ma mowy. Ale to nie są przypadkowe osoby, tylko naprawdę zaufani klienci. Mam na nich w razie czego jakiegoś haka po prostu - jak mi przypałętają jakiś syf, to zniszczę im życie i karierę po prostu. Właśnie ze względu na to sobie ufamy, bo znamy się nie od dziś i potrafimy się komunikować także poza łóżkiem, a nasze relacje są wręcz przyjacielskie. Po prostu na seks bez gumki trzeba sobie zasłużyć i na chwilę obecną zapisy na taką przyjemność są zamknięte, aż do odwołania!

5 komentarzy:

piątek, 15 kwietnia 2016 05:41 przez ~Kurwiarz

Poczytajcie sobie o HPV, to może zmienicie zdanie.

Odpowiedz
piątek, 13 listopada 2015 16:10 przez ~Moon Moon

Lody w gumce to jak lizanie lizaka przez papierek!

Odpowiedz
czwartek, 12 listopada 2015 03:36 przez ~K.

Zależy kto jakie robi, Primadonna robi takie, że nawet z gumką laczki można zgubić z wrażenia :P

Odpowiedz
piątek, 06 listopada 2015 10:48 przez ~JTrav

Szkoda, że nie ma szans na seks bez gumki z dodatkiem. Nawet jak facet ma badania to nic, kompletnie?

Odpowiedz
wtorek, 03 listopada 2015 17:33 przez Primadonna

Na chuj mi badania, które można podrobić? ;) Weź pomyśl chwilę - wystarczy znajomy lekarz i nawet przy mnie by przysięgał, że wszystko jest ok. Mi nie chodzi o badania, w dupie je mam, ale chodzi o to, że muszę być pewna tej osoby.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?