Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Kiedy dzwonisz

Przed chwilą odebrałam kolejny telefon od niezdecydowanego faceta. On może by chciał, a może nie. A może jakaś zniżka? Tak kurwa, rodzinna chyba. A może jutro, a może pojutrze? Grrrr… jak ja nienawidzę takich ludzi! W takich chwilach chciałabym wrócić do recepcjonistki, która by się tym zajmowała. Tak - miałam recepcjonistkę, która odpowiadała na telefony i otwierała drzwi gościom, ale niestety okazała się niekompetentna i umawiała mi na przykład facetów, którzy byli na czarnej liście, albo mieszała godziny i o dziesiątej rano, kiedy jeszcze byłam nieumalowana i w piżamie, przychodził klient.

Niestety więc, ale telefonami muszę zajmować się ja, ale będę chyba szukać jakiejś laski do obsługi telefonicznej. W przypadku stałych klientów nie ma większych problemów, wiedzą czego chcą i są konkretni. Jednak Ci nowi zazwyczaj są zupełnie nieogarnięci. Dzwonią, ale sami nie wiedzą po co. Kiedy pytam się, kiedy chcą się umówić, to nie wiedzą albo każą wybrać mi dowolną datę, a jak wybiorę to się okazuje, że jednak nie, bo tego dnia mają dentystę albo ich córka gra w przedstawieniu szkolnym.

Wiecie czego jeszcze nie lubię? Osób niecierpliwych! Wiem, że dzwonienie do dziwki może być wstydliwe, kłopotliwe i nie chcesz, żeby żona usłyszała. Ale nie musisz się afiszować słowami “Pani dziwko, przyjdę na ruchanie jutro o 12…”. Wystarczy “Czy mogę być w piątek po 15?” i tyle! Pracuję sama, obsługuję telefon sama, odbieram telefony tylko w przerwach i wtedy też mam czas na oddzwonienie. Nie wiem, czy tak trudno to zrozumieć? Wszystkie moje ogłoszenia towarzyskie zawierają taką informację, więc kiedy nie odbieram, to chyba nietrudno się domyśleć, że albo coś załatwiam, albo właśnie uprawiam seks z kimś innym.

Lubię za to rozmówców konkretnych, którzy wiedzą którego dnia mogą się ze mną umówić. Jeden telefon, wszystko ustalamy i po sprawie! Jeżeli więc dzwonisz do dziewczyny, to zdecyduj się, czy naprawdę chcesz tam iść, jeszcze przed wykonaniem telefonu!

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?