Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Nie znam wszystkich języków świata!

Język miłości opanowałam bardzo dobrze, podobnie jak francuski (if you know what I mean), po angielsku można ze mną też pogadać. Angielski to spore ułatwienie dla klientów, którzy przyjeżdżają do Polski na weekend i chcą poznać uroki słowiańskich dziewcząt. Zresztą, jak można nie znać angielskiego? Kupisz toster, wibrator czy szczoteczkę elektryczną do zębów, a instrukcja na pewno będzie po angielsku i niekoniecznie po polsku.

Dzisiaj się jednak wkurwiłam. Moje anonse erotyczne są pisane po polsku, ale mam też krótkie info o tym, że mówię po angielsku i w razie pytań zapraszam do telefonów. W ten sposób łatwiej się dogadać, a ja nie muszę mieć ogłoszeń na pięć stron. Angielscy klienci to tylko niewielki ułamek zainteresowanych, a przecież nie mam z tego jakiejś ekstra kasy, chociaż czasami zostawiają “napiwek” za miłą obsługę.

Dzisiaj zadzwonił do mnie jakiś Włoch, który nawijał… po włosku. No tak, oczywiście, bo ja znam wszystkie języki świata! Ja do niego, że only english, a on do mnie wydukał, że po angielsku nie gada i dalej nawala jak katarynka. Naprawdę? Naprawdę? Tak ciężko się domyśleć, że gdybym gadała po włosku, to bym też takie info umieściła. Ja wiem, że w kraju makaronów umiejętności lingwistyczne leżą i kwiczą, ale aż tak bardzo, żeby się nie można na seks umówić? Zresztą co on robi w Polsce, skoro się z nikim nie potrafi dogadać? Teraz czekam na telefon chińczyka albo ruska, na pewno się dogadamy, w końcu przecież każda dziwka zna biegle dziesięć języków.

2 komentarze:

piątek, 15 kwietnia 2016 05:37 przez ~Lolek

Do policjantów podchodzi obcokrajowiec i pyta: - Do you speak English? Cisza. - Sprechen sie Deutsch? Cisza. - Parlez-vous francais? Cisza. - Italiano? Cisza. Zagraniczny turysta macha ręką i odchodzi. Jeden z policjantów mówi: - Jak zapisywali na języki, trza się było zapisać. - I co, że nie znamy języków? Patrz: on znał cztery i się z nami nie dogadał!

Odpowiedz
piątek, 13 listopada 2015 16:10 przez ~misio768

Ponoć włosi są zajebistymi kochankami, więc nie wiesz, ile straciłaś ;) Może warto się nauczyć tego języka haha.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?