Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Kupię sobie psa obronnego...

Za każdym razem, kiedy przydarza mi się taka sytuacja, to obiecuję sobie, że zatrudnię ochroniarza albo kupię psa obronnego. Na razie moją jedyną obroną jest K., ona dba o mnie, a ja o nią i zawsze wiemy, co druga właśnie robi i ile klientów przyjmuje. No i mam kamerę w korytarzu.

Co się wydarzyło? Umówił się ze mną facet, konkretny, szybki telefon, szybka rozmowa, szybkie ustalenie daty i dziękuję, do widzenia. Przychodzi na osiedle, puszcza sygnał, ja dzwonię i mu tłumaczę jak ma do mnie trafić - normalna procedura. Dzwoni domofonem i widzę kurwa nie jednego faceta, ale dwóch. Chuj. Pytam, o co chodzi, a on, że z kolegą przyszli po pieniądze. Jebani alfonsi, myślą, że przejdą się po prostytutkach, a one będą im płacić za “ochronę”. A wiecie, do czego się ich ochrona sprowadza? Do tego, że ci nie wpierdolą albo nie obleją kwasem oni sami. Zajebiście, ja podziękuję. To już kolejny raz, kiedy mam taką sytuację, szukają naiwnych.

Niektóre laski się zgadzają, inne nie. Ja należę do tego drugiego obozu, nie ma na mnie chuja we wsi, nie będę nikomu płacić za nic. Ale zapytałam, ile chcą - albo25 % dziennego utargu albo 150 zł dziennie. No to mówię, że zaraz zejdę na dół z kasą, niech poczekają. No i zadzwoniłam na policję, że jacyś podejrzani faceci kręcą się pod blokiem i chcą ode mnie kasę. Sutenerstwo jest karalne, ale dawanie dupy nie. Zresztą, kto mi udowodni, że tak zarabiam? Kazałam im poczekać, bo muszę się ubrać. Niestety, zanim podjechała policja, to oni już zauważyli radiowóz i spierdolili. Policjanci przyszli, pogadali, nie pytali o nic za bardzo, zresztą pewnie wiedzą, że jestem prostytutką, bo to taka tajemnica poliszynela na moim osiedlu.

Obiecuję, że po kolejnym razie kupuję psa obronnego, takie wyszkolonego w chuj. Kiedy tylko ktoś taki się pojawi u moich drzwi, to mu pies odgryzie jaja.

3 komentarze:

sobota, 18 wrze˜śnia 2021 15:06 przez ~Enio

Super masz rację podoba mi się podejście jesteś fajna

Odpowiedz
piątek, 15 kwietnia 2016 05:59 przez ~Jebaka

Jak śpiewał Dr. Huckenbush - jebał Cię pies! Jebała cała wieś xD

Odpowiedz
piątek, 15 kwietnia 2016 05:26 przez ~Rolnik

Prawdę mówiąc jak zacząłem czytać tytuł tego posta, to w pierwszej chwili przyszło mi do głowy nieco inne przeznaczenie tego psa :D

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?