Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Mam haka na polityka

W mojej pracy zapraszam do łóżka różnych panów. Zazwyczaj to tak zwana klasa średnia i wysoka, faceci niemający czasu na dziewczyny, albo mający za dużo kasy. Zdarzają się także lokalne osobowości.

Wiecie co? Kiedyś bym tego nie zrobiła, ale teraz robię - zbieram dowody ich przychodzenia do mnie. Zrobię ukradkiem zdjęcie, nagrania z kamery (która jest dobrze ukryta, żeby się nie burzyli), skany smsów. Dlaczego? Bo kiedyś miałam sytuację, że wysoko postawiony facet nie chciał mi zapłacić za całonocne towarzystwo i towarzyszenie mu na imprezie… To bym może i przebolała, ale jeszcze facet się ze mnie śmiał, że chuja mu zrobię i takie dziwi jak ja latają mu koło dupy. No i faktycznie, chuja mogłam mu zrobić, bo szanowałam obsesyjnie prywatność moich klientów, więc starałam się, żeby zostawiali jak najmniej śladów po sobie. Kasy nie odzyskałam, a dodatkowo nieźle się wkurwiłam.

Niestety moi drodzy, życie jest brutalne, a ja sobie nie dam w kaszę dmuchać. Nie chwalę się tym Wam, po prostu wiedzcie, że czasami osoby, po których się tego byście nie spodziewali, mogą na was mieć haka. Szanujcie innych, nawet dziwki, a one też będą was szanować i nigdy nie pozwolą, żeby takie rzeczy wyszły na wierzch. Co dziwne, wielu facetów mi się chwali, gdzie pracują. Bo kto dba w dzisiejszych czasach o swoją prywatność? Taka lekkomyślność aż się prosi o wykorzystanie.

3 komentarze:

ś˜roda, 16 grudnia 2015 13:10 przez ~Czarnulka

Niepłacenie prostytutce to chyba największe chamstwo... przecież to nie jest podstawowa "usługa", można przeżyć bez tego, więc jakaś odpowiedzialność za to co się robi musi być.

Odpowiedz
wtorek, 08 grudnia 2015 00:52 przez ~EctorWarrior

Dobrze robisz kochana! Przecież ty ich nie prosisz, żeby przychodzili, sami przychodzą, a ty się tylko zabezpieczasz przed niechcianymi sytuacjami. Popieram w całej rozciągłości.

Odpowiedz
piątek, 04 grudnia 2015 01:13 przez ~BezObrazy

Sami szukają sobie problemów - porządny facet nie chodzi po kurwach, to nie ma takich problemów. Tak tylko mówię ;)

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?