Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Gdyby moja córka była prostytutką

Kiedyś usłyszałam od klienta “a co jeżeli twoja córka byłaby prostytutką?”. Dziwne pytanie do zadania w trakcie seksu, no ale każdego kręci coś innego.

Jakiś czas temu zaczęłam się nad tym zastanawiać. Nie, nie mam dzieci i ich nie planuję w najbliższych czasie, ale cholera… faktycznie trudne pytanie. Chociaż niekoniecznie dla mnie. Sama pracuję jako prostytutka i mi się to podoba. Lubię wolność, jaką daje mi ta praca, lubię to, że nie mam nigdy problemów z kasą. Lubię to, że stać mnie na prywatnego lekarza i nie muszę liczyć, czy po wizycie u dentysty wystarczy mi kasy na jedzenie. Nie mam problemów z zakupem niczego, więc dlaczego nie miałabym uwielbiać mojej pracy?

To tylko jakieś społeczne przekonanie, że bycie prostytutką jest nienormalne i niemoralne, że trzeba z tym walczyć i nie pozwalać dzieciom się w to bawić. Oczywiście, nie namawiam żadnych osób, ani nie będę namawiać moich dzieci do takiej pracy, ale jeżeli komuś to odpowiada, to czemu nie? Szkoda tylko, że ten zawód wiąże się z takim niezrozumieniem. Nie możemy oficjalne płacić podatków, bo nie ma zawodu prostytutki. Jedyne co można zrobić, to otworzyć studio masażu egzotycznego, zresztą ten sposób jest wybierany przez wiele dziewczyn. Chcemy żyć uczciwie, tylko nam się to utrudnia. Pamiętajcie - żadna praca nie hańbi! A prostytutka nie musi być zdesperowaną narkomanką, może być zadbaną i elegancką kobietą, która po prostu wybrała taką drogę.

3 komentarze:

piątek, 15 kwietnia 2016 05:25 przez ~Troll

DoDo robi lodo.

Odpowiedz
wtorek, 22 grudnia 2015 05:14 przez ~DoDo

Tego nie da się przewidzieć, nie wiem dlaczego ludzie zadają takie durne pytania.

Odpowiedz
niedziela, 20 grudnia 2015 11:56 przez ~Natalcia91

Taka praca nie hańbi? Nie mam więcej pytan dla ciebie w takim wypadku, na pewno kiedyś będziesz szczęśliwa, kiedy twój synek będzie alfonsem, a córki dziwką jak ty!

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?