Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Riki-tiki narkotyki

Lubię sobie czasami zapalić trawkę. Relaksuje mnie to, ale nie robię tego codziennie czy z jakąś specjalną regularnością. Trawka to jednak ulubiony narkotyk wielu osób (tak, tak dla mnie to narkotyk, miękki, ale nadal narkotyk), a ogólnie problem narkotyków jest u wielu prostytutek widoczny.

Nie wiem, czy niektóre laski starają się w ten sposób zagłuszyć wyrzuty sumienia, czy dodać sobie powera na nocne harce, ale problem jest. Tylko, że on zazwyczaj dotyka tych stojących na drogach, które są zarazem najbiedniejsze i najwięcej muszą się wystać za kasą. Ot taki mały paradoks. Może to przez trudne warunki pracy? A może przez to, że alfonsi im zapewniają pierwsze darmowe dawki, a potem jakoś idzie z górki? Nie wiem, mogę sobie tylko gdybać.

Jak dla mnie narkotyki to świństwo, zresztą jakby wyglądała? Na jakiejś imprezie z klientem naćpana? Albo upita? Po alko na imprezach nie sięgam. Ja muszę wyglądać jak milion dolarów nawet o trzeciej rano, a mój klient o ten godzinie może sobie nawet rzygać na siebie w kiblu. Jemu to wybaczą, ale on mi nie wybaczy, jeżeli to ja pierwsza pójdę spać albo będę leżeć pod stołem. Lampka wina na rozluźnienie jest ok, trawka raz w miesiącu jest ok, ale w żyłę sobie dawać nie będę.

5 komentarzy:

piątek, 15 kwietnia 2016 05:24 przez ~Lolek

Zalegizywać marihuanen? W żadnym wypadku! A komu to potrzebne xD

Odpowiedz
sobota, 09 stycznia 2016 02:17 przez Primadonna

A do czego mam się rozluźniać? Jestem już wystarczająco wychillowana. Nie podchodze do mojej pracy z jakimiś ogromnymi emocjami czy problemami - jeżeli ktoś tak robi, to niech nie daje dupy.

Odpowiedz
ś˜roda, 06 stycznia 2016 14:44 przez ~Wojtek23

Nie pijesz ani nie bierzesz czasami nic na rozluźnienie?

Odpowiedz
ś˜roda, 06 stycznia 2016 13:34 przez ~78Kami

Up - każdy pochwala coś innego ;) Primadonna ma takie podejście do tego, więc nie musisz nam tłumaczyć co według ciebie jest dobre, a co złe.

Odpowiedz
czwartek, 31 grudnia 2015 01:42 przez ~szeryf

Mądre podejście, chociaż ja nawet palenia maryśki nie pochwalam...

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?