Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Jak poprawnie korzystać z prysznica

Dobra, nie wierzę, że muszę to pisać. Ale chyba trzeba przyszłym klientom prostytutek dawać instrukcję tego, jak się myć!

Rozumiem, że faceci wpadają do mnie w drodze z pracy do domu albo wymykają się wieczorem przed snem. Czaję to, w mieszkaniu mam osobną łazienkę dla klientów połączoną z sypialnią. Zawsze czeka tam mydełko, chusteczki nawilżane, prysznic, daje do ręki czysty ręcznik i proszę o odświeżenie się. Ja jestem już gotowa, więc czas na Ciebie! Jeżeli klient sobie życzy, to możemy zacząć już pod prysznicem, żeby odświeżenie przebiegało przyjemniej. Tylko jest jeden warunek - z odświeżenia musisz skorzystać. Bo ja nie wiem, czy się myłeś, kiedy się myłeś i ile godzin do mnie jechałeś. Po prostu chcę, żebyś był czysty i pachnący, tak samo, jak ja.

Będę musiała jednak zawiesić jakąś instrukcję tego, jak myć sobie fiuta. Naprawdę, masa facetów ma z tym problem. Pokropią sobie wodą, namydlą skórę wokoło i voila, umyty! Acha, na pewno… A może by tak trochę dokładniej? Bo potem chcesz loda i mnie nawet przez gumkę zapach odrzuca. Weź się przyłóż trochę dokładniej, te 5 czy 10 minut na prysznic nie są wliczane w czas seksu, więc w czym problem?

Nie mówię już o myciu innych części ciała… Tragedia, żeby dorosłym facetom trzeba było takie rzeczy tłumaczyć. Zresztą kobiety nie są lepsze - nie miałam wiele damskich klientem, ale kilka się trafiło i też musiałam kiedyś zabrać jedną pod prysznic, bo wodę to chyba widziała tylko przez chwilę.

Może powieszę na drzwiach tabliczkę “nieumytym wstęp wzbroniony”?

5 komentarzy:

piątek, 15 kwietnia 2016 05:22 przez ~Kurwiarz

@Primadonna: To ciesz się, że nie ciągniesz druta przy autostradzie, bo tam byś miała dopiero przerąbane xD

Odpowiedz
niedziela, 17 stycznia 2016 12:23 przez ~Cycolina

Śmierdziele sa najgorsi ;) Nie wiem, czy takie osoby na co dzień się nie myją? Mój eks tak miał... dlatego jest już moim eks!

Odpowiedz
ś˜roda, 13 stycznia 2016 02:30 przez ~Czarnulka

Hahaha ten tekst mnie zabił xD Ale wystarczy nawet latem przejechać się autobusem i czuć, że wiele osób nie wie, jak działa prysznic.

Odpowiedz
poniedziałˆek, 11 stycznia 2016 23:24 przez ~K.

Napisz o tym, jak poprawnie myć całe ciało, łącznie z penisem i anusem ;) Klient ma ochotę na rimming, ale nie dość, że chaszcze, to jeszcze niedokładna higiena... Tylko jak mu to delikatnie powiedzieć?!

Odpowiedz
poniedziałˆek, 11 stycznia 2016 09:46 przez ~bohun

Powieś tabliczkę albo dawaj każdemu instrukcję do ręki przed wejściem do łazienki.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?