Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Czy prostytutki całują klientów?

Taaaa… pocałunek jest intymniejszy niż seks? Dla wielu osób chyba tak, bo panuje ogólne przekonanie, że prostytutki nie całują klientów, a już na pewno nie te ekskluzywne. Dokładnie - robimy loda z połykiem za specjalną dopłatą, ale się nie całujemy. Ha ha ha. Dobra, są dziewczyny, które się nie całują i nawet za nie wiadomo ile kasy nie powiedzą do klienta “misiaczku”. Są też takie, które nie lubią analu czy oralu, więc nie ma co wszystkich kobiet oferujących seks za pieniądze wrzucać do jednego worka. Śmieszy mnie tylko to przekonanie, że prostytutki się nie całują, tak jakby to była oczywista oczywistość i uniwersalna prawda.

Teraz pewnie myślicie, czy JA się całuję z klientami? Tak, bo namiętny pocałunek nie jest dla mnie zbyt intymny, jest tylko kolejnym krokiem na drodze do polepszenia satysfakcji klienta. Poza tym dzięki temu poznaję nowe techniki pocałunku, bo każdy facet całuje się inaczej. Większość o całowaniu się nie wie nic, ale jest ten niewielki procent, który całuje tak, że nogi mi miękną. W końcu, dlaczego by nie czerpać więcej przyjemności ze swojego zajęcia?

6 komentarzy:

niedziela, 10 kwietnia 2016 17:54 przez ~marian z kotłowni

Czy prostytutki całują klientów? To zależy, czy będą wypożyczać czy kupować.

Odpowiedz
czwartek, 30 kwietnia 2015 05:48 przez ~Kamil1988

@AnkaS. wyluzuj i nie wchodź na tą stronę jeżeli treść ci nie pasuje. A co do całowania z klientami to rzadko która pani do towarzystwa umie to robić dobrze. Albo cmokają jak stare babki, ale zaliżą na śmierć jak pies. Ciebie chętnie bym autorko bloga poznał, wycałować i przeleciał...

Odpowiedz
piątek, 24 kwietnia 2015 13:43 przez ~Monis19

No a co ma laska udawać, że tego nie robi? Ja czytam i będę czytać jej pamiętnik, bo to jakaś odmiana, przynajmniej pokazuje prawdziwe życie. Tak, faceci chodzą na dziwki! Dopiero teraz się o tym dowiedziałaś? No to musisz mieć chyba smutne życie. A od autorki bloga trzy kroki w bok, jeżeli coś ci nie pasi.

Odpowiedz
sobota, 18 kwietnia 2015 07:30 przez ~AnkaS.

Wiesz, że przez takie osoby jak ty rozpadają się związki? Widzę, że dla ciebie seks z kimś to zabawa, tak samo jak pocałunek...

Odpowiedz
wtorek, 14 kwietnia 2015 07:43 przez ~Marcel

To chyba z filmy Pretty Woman wzięło się takie przekonanie, że prosytutki się nie całują. A ja powiem z całą pewnością, że trafiłem na takie dziewczyny, które całują za kase jak marzenie :P Ale też na takie, które nie chcą się całować. Warto o to pytać.

Odpowiedz
sobota, 11 kwietnia 2015 22:30 przez Primadonna

No jasne, o to trzeba pytać! Przecież nie dam sobie ręki uciąć, że dziwka X się całuje, a jednak nie ;)

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?