Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Wakacje sponsorowane

Jak już wspominałam, pośród moich usług znaleźć można także usługi związane z towarzyszeniem na różnych imprezach i wyjazdach. Najmilej wspominam wakacyjne wyjazdy. Dużo seksu, dużo kasy i bynajmniej nie jedziemy do jakiegoś wypizdowa nad Bałtykiem. Gdybym pracowała normalnie (jak wiele osób to określa), to bym sobie w życiu nie mogła pozwolić na taki wyjazd, naprawdę. To są wakacje, na które przeciętna osoba może sobie pozwolić raz w życiu, a potem się tym podnieca przez następnych dwadzieścia lat. Ja jeżdżę na takie wakacje co najmniej dwa razy w sezonie.

Niestety, z tego powodu muszę regularnie chodzić na solarium. Nie lubię solarium, wysusza skórę, ale dzięki temu mam cały rok zajebistą opaleniznę i żaden wyjazd mi nie jest straszny. Dobra, mogę to jakoś przeboleć.

Ostatni wyjazd był miesiąc temu, u nas chujowa pogoda, a ja się wylegiwałam na plażach Polinezji Francuskiej. Powiem tyle, że takich klientów na wyjazdy jest znaleźć trudniej, w końcu bilety kosztują w chuj, ale jestem polecana znajomym znajomych i zawsze się coś trafi. Ten ostatni wyjazd był z jednym takim Darkiem. Stary facet, ale jary. Fizycznie też niczego sobie, ale jak ktoś ma tyle kasy, to i od razu wygląda lepiej.

Poza tym seks na plaży jest zajebisty. Darek może nie był długodystansowcem, ale ta świadomość, że na jachcie są jego znajomi, którzy mogą w każdej chwili nas zobaczyć - to mnie naprawdę nakręca. W takich chwilach drę się jak głupia, trochę sama z siebie, a czasami trochę dla zwrócenia na siebie uwagi. Nie wiem, czy widzieli nas, ale na pewno kilka dziewczyn było zazdrosnych - no bo oczywiście koledzy Darka zabrali swoje towarzyszki. Tylko, że mało z nimi pogadałam, bo współpracuje on z Niemcami i właśnie stamtąd pochodziła większość facetów. Ich dziwki oczywiście Niemkami nie były, ale zazwyczaj Rosjankami, który po angielsku potrafią tylko powiedzieć ile kasy chcą haha.

Mimo wszystko było zajebiście, pozwoliłam sobie nawet na więcej alko po raz pierwszy od naprawdę długiego czasu, ale w końcu wakacyjne wyjazdy rządzą się swoimi prawami. Niedawno Darek do mnie dzwonił, chce się umówić na kawę w przyszłym tygodniu. Może wybiera się na kolejne wakacje? Byłoby świetnie!

2 komentarze:

piątek, 15 kwietnia 2016 05:21 przez ~Punk

"Pracuje jak idiota pierdolony boży dzień a tak naprawdę na nic nie stać mnie Chciałbym gdzieś wyjechać i przeruchać panienkę a mogę sobie kupić tylko wódki butelkę Majorka!!, Majorka!! o niej tylko śnie Majorka!!, Majorka!! tam pojechać chce Majorka!!, Majorka!! nie wkurwiajcie mnie Majorka!!, Majorka!! na nic nie stać mnie Ceny w monopolu dołujące bardzo są Śródziemnomorskie wyspy ciągle tak daleko stąd Chciałbym mieć na wódkę i na czarną prostytutkę A dostaje zawsze tylko rzadką kuroniówkę"

Odpowiedz
piątek, 22 stycznia 2016 08:55 przez ~Nisyg

Jak kiedyś będę bogaty, to zabieram cię w jakieś ciepłe kraje i będziemy się pieprzyć na plaży. Obiecuję!

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?