Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Czy pokazywać twarz w ogłoszeniach?

Ogłoszenia towarzyskie prostytutek dzielą się na takie z pokazaniem twarzy i na takie bez pokazywania twarzy. Ja należę do tej drugiej grupy. Po co moja gęba ma krążyć po sieci? Zresztą teraz już do tego nie podchodzę tak, jak kilka lat temu, ale mimo to nie życzę sobie aby inni mogli mnie rozpoznać z twarzy. Nawet na portalach społecznościowych nie mam żadnego mojego zdjęcia - można powiedzieć, że jestem kobietą-duchem haha.

K. jednak pokazuje twarz w ogłoszeniach. Jej prawo, chociaż ja tego nie pochwalam, bo miała trochę nieprzyjemności z tego powodu, ale to nie była sprawka żadnego klienta - tylko jej byłego, bardzo zazdrosnego chłopaka. Sorry, ale koleś był nieźle popierdolony. Dobrze wiedział, że K. dawała dupy za kasę, a nagle mi to zaczęło przeszkadzać. Zresztą sam nie był lepszy, bo ciągle trafiał do aresztu za rozboje i drobne kradzieże. Chciał się zemścić po którymś ich zerwaniu z kolei i założył fałszywe konto na FB, powysyłał jej zdjęcia na przeróżne strony wraz z danymi osobowymi i adresem. Ogólnie Meksyk z tym był. W końcu wpadł za kradzież kilku samochodów, poszedł do paki, pozwał zaraz po wyjściu taką jedną suczkę i jak już sobie ją zaruchał, to się odczepił od K. i przyczepił do swojej nowej dziewczyny. No i dobrze, bo ja nigdy za typem nie przepadałam, chociaż K. odchorowała ich zerwanie.

Pokazywanie twarzy w ogłoszeniach jednak sprawia, że ma się większy odzew - niestety, ale jest też więcej debili, którzy robią sobie żarty i chcą sprowokować jakąś kłótnię, czy chuj wie co. Raz też K. została rozpoznana na ulicy, a kiedy udawała, że nie zna kolesia, to ten ją wyzwał i chciał pobić. Właśnie z tego powodu podchodzę do takiego pomysły ostrożnie. To nie jest już i tak bezpieczna praca, a jeszcze wystawiać się tak na publiczną ocenę? To nie dla mnie jak na razie, ale może za kilka lat będę tak znudzona życiem, że będzie mi dosłownie wszystko jedno?

3 komentarze:

piątek, 15 kwietnia 2016 05:18 przez ~Kurwiarz

To jest w sumie ciekawa sprawa, bo na przykład jak przeglądałem ogłoszenia towarzyskie z UK czy USA, to tam raczej standardem jest, że dziewczyny pokazują twarze. Więc, to jest raczej kwestia kulturowa i specyfika naszego regionu. U nas taka dziewczyna by nie miała życia.

Odpowiedz
sobota, 30 stycznia 2016 04:58 przez ~Penis XL

Dla mnie twarz to jedna z najbardziej podniecających części ciała... po prostu musi być zajebista. Nie umówię się z kimś, kto mi wcześniej nie pokaże twarzy, mogę za to dopłacić ekstra.

Odpowiedz
sobota, 23 stycznia 2016 07:49 przez ~K.

Mimo wszystko pokazywanie twarzy ma dla mnie więcej plusów, niż minusów. Klienci jakimś lepszym okiem na mnie patrzą, czuję się z tym lepiej :) Nawet jeżeli jest jakies małe ryzyko... ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuj.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?