Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Co jest w cenie za godzinę?

Zauważyłam, że w sieci krąży coraz więcej ostrzeżeń przed oszustkami. Proponują, że w cenie godziny masz tyle zbliżeń, ile chcesz, masażyk, rozmowę, lodzika bez gumki, anal, spust gdzie chcesz i w ogóle cud malina. Mam nadzieję, że żaden z moich czytelników nie jest tak naiwny, żeby w to uwierzyć.

Drogi panowie, każda cipka ma swoją cenę, jednak kosztuje mniej, inna więcej, ale ceny jak można zauważyć, zaczynają się od pewnej granicy. Seks 20 zł za godzinkę się nie opłaca, więc trzeba naszykować co najmniej stówkę, ale to naprawdę minimum, zazwyczaj ceny to 150 - 200 zł w moich okolicach. Ja biorę więcej, nie po to jestem na swoim i nie po to oferuję najwyższe usługi, żeby mieć ceny jak pierwsza lepsza laska. Praca prostytutki to jednak nie praca na godziny, ale na akord.

Każde wejście do cipki ma swoją cenę. Ja mam w godzinnej cenie dwa wejścia, w pół godzinne spotkania się nie bawię, bo to kurwa nie jest wyścig. Dwa stosunki, oczywiście kawka, prysznic i ciasteczko też są w cenie. Masaż w grze wstępnej, za specjalny i długi masaż trzeba dopłacić (mam kursy masażów, więc jest zajebisty). Seks oralny też jest w cenie, ale z gumką. Bez gumki dopłata, tak samo jak udziwnienia. Mimo to na brak klientów nie narzekam, ba! Czasami przydałoby się mieć dwie cipki, żeby ich wszystkich obsłużyć.

Porada dla tych, którzy nie chcą być oszukanie - pamiętajcie, że to jest transakcja! To nie jest romantyczne ruchanko z twoją dziewczyną, ty nam za to płacisz. Więc nie patrz tylko na rozmiar szparki i na to jakie zajebiste cycki ma laska, popatrz też na to, czy ciebie nie oszukuje. To ty powinneś iść po wszystkim pierwszy do łazienki. Jeżeli laska pcha się pierwsza, to pewnie wyjdzie już w pełnym ubraniu i nawet jak będzie brakowało jeszcze pół godziny, to już nie będziesz miał nic.

Poza tym ustalcie sobie przed wszystkim, co dokładnie będzie w cenie. Dzięki temu unikniecie nieporozumień! Zadzwoń, zapytaj, tylko w ten sposób będziesz wiedział, co się stanie z Twoją kasą.

2 komentarze:

piątek, 15 kwietnia 2016 05:16 przez ~Kurwiarz

@JTrav: Za darmo to możesz dostać w morde xD

Odpowiedz
sobota, 06 lutego 2016 04:23 przez ~JTrav

Niektórzy to by chcieli takie fajen dupki rżnąć za darmo, a może jeszcze za dopłatą ;)

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?