Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Ponętna i chętna, czyli trochę o moich ogłoszeniach

Kiedy przeglądam ogłoszenia innych dziewczyn, to czasami łapię się za głowę. Na serio, niektóre laski powinny sobie kupić słownik. I posprzątać mieszkanie. Jak można dodać takie ogłoszenie, gdzie na zdjęciu masz syf, a w ogłoszeniu same błędy?

Moim zdaniem ogłoszenie powinno być konkretne. Suche info, jak będą chcieli, to cię znajdą i przelecą tak czy siak. Nie piszę, że z przyjemnością będą ssać twojego kutasa i wezmę go do ust aż do nasady. Nie przekonuję, że moja cipka jest jak muszelka i będziesz jęczeć z rozkoszy, kiedy do niej wejdziesz. Nie muszę udowadniać, że moje cycki są jędrne a tyłek gotowy na wszystko. Przyjdziesz i się na własne oczy przekonasz.

Poza tym najlepiej o mnie mówią opinie klientów - dobrze, że większość portali taką opcję udostępnia. A jeżeli znajdziecie jakieś negatywne opinie, to się dobrze zastanówcie czy to prawda, czy tylko zawiść innych lasek. Na szczęście wstawienie kilku negatywnych opinii mi nie zniszczy kariery, bo moim najważniejszym źródłem nowych klientów są ich koledzy, którzy już z moich usług skorzystali.

4 komentarze:

niedziela, 04 lipca 2021 18:47 przez ~Monia989

Cześć panowie jestem chętna na spotkanko z miłym dyskretnym panem. Wiek nie gra roli, liczy sie dobre towarzystwo. Na studiach miałam tyle nauki że nie było czasu gdzieś wyjść a jednak trzeba się zabawić trochę w wakacje. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika69

Odpowiedz
piątek, 15 kwietnia 2016 06:07 przez ~Zbędny Jan

No ta, albo ma być spust na twarz, mówią do ostatniej chwili, że nie ma żadnego problemu, a w ostatniej chwili się odsuwają i podstawiają cycki. Jakby nie można było od razu powiedzieć, że nie ma u nich takiej opcji. Takim kombinatorstwem same sobie szkodzą, bo jak kogoś zrobią raz w chuja, to więcej do nic nie przyjdzie.

Odpowiedz
piątek, 15 kwietnia 2016 05:14 przez ~Kurwiarz

@Michał: Jak nic nie można wyczytać to pół biedy, bo takie ogłoszenie się po prostu oleje albo dopyta się o szczegóły przez telefon. Gorzej jak w ogłoszeniu dziewczyna naobiecuje gruszki na wierzbie, wypasiony oral i anal jak w pornolu, spust gdzie chcesz, dowolna ilość zbliżeń, a na miejscu, jak tylko wręczysz pieniądze (no bo przecież nie przed), to wszystkie obietnice się nagle rozmywają... To jest dopiero ZONK!

Odpowiedz
wtorek, 15 marca 2016 16:30 przez ~Michał

Szkoda tylko, że zazwyczaj ogłoszenia erotyczne to lanie wody! Nic się nie można z nich dowiedzieć, albo na początek trzeba przedrzeć się przez dwie strony bezużytecznych informacji.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?