Ogłoszenia towarzyskie - wyszukiwarka

lat
kg.
cm.
/10
PLN
UWAGA! Prosimy nie podawać zapytań o wiek, wagę, rozmiar biustu itd. w polu przeznaczonym na słowa kluczowe. W tym celu skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego. Dziękujemy za współpracę!

Moje erotyczne gadżety

W mojej szafce każdy klient znajdzie erotyczne gadżety, które umilą nam czas razem. Dbam o nie szczególnie, zwłaszcza że nie oszczędzam na nich. Wibratory tylko najwyżej jakości, żadna chińska podróbka za kilkanaście złotych. Kulki gejszy, nakładki na sutki. Znajdzie się nawet coś do chłostania i korki analne.

Lubię używać gadżetów, według mnie rozszerzają horyzonty. Chociaż na co dzień mogą mi się nudzić, bo w końcu znam je wszystkie bardzo dobrze, to i tak chętnie prędzej czy później po nie sięgnę. I pomyśleć, że na początku, już kiedy brałam kasę za seks, nie miałam nawet wibratora. Wstydziłam się go kupić haha. Na szczęście sklepy internetowe wyleczyły mnie z tego problemu, a teraz wibratory można kupić w drogeriach i leżą na półkach obok gumek. Lubię sobie wsadzić dildo do cipki, kiedy ktoś mi liże łechtaczkę, zajebiste uczucie. Lubię też patrzeć, jak klienci używają różnych gadżetów na sobie.

Do tego sama zachęcam klientów do korzystania na mnie, czy na sobie z gadżetów. Co więcej - często też dostaję takie rzeczy w prezentach świątecznych urodzinowych. To chyba jeden z najlepszych prezentów, zaraz obok bielizny erotycznej, jaki można dać prostytutce!

3 komentarze:

poniedziałˆek, 14 marca 2016 04:00 przez ~Axel

Muszę cię znaleźć! Muszę po prostu! Wydajesz się idealna na jakiś dłuższy układ, jeszcze te gadżety.... Mrrrr wszystko ci lubię w kobietach. A do tego łatwy i przejrzysty układ za kasę.

Odpowiedz
wtorek, 15 marca 2016 17:43 przez ~Kajjjj

Teraz się chyba już nie boisz kupować wibratora? Jakie są Twoje ulubione gadżety?

Odpowiedz
piątek, 18 marca 2016 23:47 przez Primadonna

Kaj - nie już się nie boje, dawno mi to przeszło. Teraz lubie takie rzeczy kupować, zajebiste uczucie, kiedy w końcu można to zrobić bez strachu i bez wstydu! Mój ulubiony to wibrator łechtaczkowy, mam zajebiste orgazmy łechtaczkowe.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?