Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Mała zabawa erotyczna

Lubię zabawy erotyczne, o ile mam na nie wystarczającą ilość czasu. Ostatnio byłam zaproszona na weekendowy wyjazd z klientem, jednym z moich ulubionych klientów. Łukasz to facet po 40., między nami jest nić porozumienia, a do tego on ma ogromny apetyt seksualny.

Po dojechaniu na miejsce nie miał czasu, bo musiał poprowadzić konferencję, wszystko przeciągnęło się w czasie i do łóżka poszliśmy dopiero po 5 rano, a on był tak padnięty, że kiedy poszłam pod prysznic, to zasnąć w trzy sekundy. Prawie, prawie chciałam zbudzić go lodem, ale stwierdziłam, ze faktycznie chyba całkiem opadł z sił i dałam mu się wyspać.

Rano za to przygotowałam małą grę. Od razu po przebudzeniu miał na mnie ochotę, ale ja zaproponowałam mu zabawę, od razu się zgodził. Proste zasady - włączyłam porno, takie jakie on najbardziej lubi, czyli dwie nastolatki liżące swoje cipki. Kto pierwszy się zacznie dotykać lub będzie się dobierać do drugiej osoby, przegrywa. Nagroda - satysfakcja z wygranej.

Łukasza od razu zaczęło roznosić i zrobił mu się namiot. Po prostu wiedziałam co robić, ale ja też takie filmy lubię, więc po niedługim czasie miałam kisiel w majtach. Dodam, że miałam na sobie tylko majtki, które od razu zrobiły się mokre, a Łukasz tylko zerkał to na moje cycki, to na filmik.

Nie powiem, że wytrzymał długo. Po jakiś dziesięciu minutach tylko mnie do siebie przyciągnął, ściągnął sprawnym ruchem majtki i wszedł we mnie, jak w masło. Zajebisty seks i mocny orgazm, do tego bez gumki, ale do Łukasza mam pełne zaufanie i wiem, że robi sobie regularne badania. Zazwyczaj i tak musi nakładać gumkę, ale mały spontan był tym, czego w tamtej chwili obydwoje potrzebowaliśmy.

Właśnie takich klientów lubię - rozumiemy się bez słów. No i obydwoje lubimy się drażnić.

5 komentarzy:

ś˜roda, 06 czerwca 2018 07:26 przez ~tyberius

Klient=Bankomat nic wiecej

Odpowiedz
ś˜roda, 06 czerwca 2018 06:51 przez ~tyberius

Profesjonalistkami że tak się wyraże

Odpowiedz
ś˜roda, 06 czerwca 2018 06:47 przez ~tyberius

robi sobie regularne badania po orgii z kilkoma ukrainskimi p

Odpowiedz
wtorek, 19 grudnia 2017 04:22 przez ~Andrzej

Facet zamawia i idzie spać , dmucha prostytutkę bez gumy i bawi sie w grę w której głównym zadaniem jest sie nie dobierać . Dobrze go sobie urobiłaś. Tyle ci powiem.

Odpowiedz
piątek, 25 marca 2016 02:54 przez ~Nisyg

Zajebiście... szkoda, że większość twoich koleżanek po fachu traktuje seks jak jakiś przykry obowiązek :/ Ty się tym pasjonujesz, dbasz o klientów, z tego co piszesz to nie wyliczasz każdej minuty i jesteś otwarta na wiele spraw. Gdybym na ciebie trafiłt to bym chyba cię zaruchał na śmierć ze szczęścia.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?