Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Pamiętnik prostytutki
Powered by SzukajDivy.pl

Nie lepiej pracować gdzieś indziej?

Nie lepiej schudnąć? Nie lepiej wybrać inny kierunek studiów? Nie lepiej nie jeść cukru? Nie lepiej pomalować ścianę na żółto? Nie lepiej znaleźć normalną pracę?

A może nie lepiej się zamknąć, co? Bo wszyscy są nagle ekspertami od wszystkiego, kiedy trzeba kogoś umoralniać. Kiedy przychodzi do umoralniania dziwki, to już w ogóle - nagle wszyscy mają idealne morale, udane życie uczuciowe i seksualne, rąbią kasę jak dzicy i nie mają już miejsca na ścianie, żeby poprzyklejać kolejne stówki.

Zresztą czym jest NORMALNA praca? Na kasie po dziesięć godzin dziennie? W urzędzie, słysząc potem w domu, że tam to i tak tylko kawkę pijesz? W Niemczech zmieniając babkom pampersy i znosząc ich fochy w języku, które ledwo co znasz? A może praca od 6 do 14, w sam raz, żeby móc jeszcze trzymać krowę w oborze i mieć czas na jej wydojenie? Co to za dziwne przekonanie, że po NORMALNEJ pracy trzeba być zmęczonym, nie seksem, ale zapierdalaniem jak dziki w fabryce. Nie ma normalnej pracy, tak jak nie ma normalnych ludzi i normalnych preferencji. Każdy jest inni i dopóki moja praca nie robi nikomu krzywdy, to mogę ją wykonywać, jak tylko mi się podoba.

“Ale Ty rozbijasz rodziny, uprawiasz seks z mężami! To NIE jest normalne.” - na pewno ktoś tam pomyślał. Nie, ja nie rozbijam rodzin, nie zmuszam Twojego faceta do tego, żeby wsadził fiuta do mojej muszelki. On sam widzi moje ogłoszenie i chce z niego skorzystać. W końcu nudzisz mu się TY, nudzi mu się NORMALNA PRACA, nudzi mu się codzienne życie i chce spróbować przed śmiercią inną cipkę.

Swoją pracę uważam za bardzo normalną. Dla Ciebie tak nie jest? No to handluj z tym!

3 komentarze:

czwartek, 11 czerwca 2015 09:25 przez ~Fap

A czy jest w ogóle normalna praca? Bo ja mam wrażenie, że wszędzie nas dymają, w większości przypadków na sucho. Ty na szczęście z dymania coś zarobisz.

Odpowiedz
ś˜roda, 10 czerwca 2015 04:45 przez ~Szoszonek

"W końcu nudzisz mu się TY, nudzi mu się NORMALNA PRACA, nudzi mu się codzienne życie" - w chuj dobrze napisane! :D Roztyją i zapuszczą się matrony po pierwszym dziecku. Kijem nie trącisz, a co dopiero chujem - co się coś odezwiesz to warczy, zawsze zapracowana i zajęta, bez seksu przez kilka miesięcy i tylko facet zbiera pretensje żonki. Dobrze, że ratują nas takie osoby jak TY kochana!

Odpowiedz
wtorek, 02 czerwca 2015 10:37 przez ~K.

Też mnie wkurwia takie gadanie - a może być w sklepie pracowała? Albo na produkcji? Tak kurwa, świetlana przyszłość mnie tam czeka! Pewnie w podobym wieku, co będąc dziwką, mnie już i tak nikt do pracy nie weźmie. Szukają tylko młodych i uzdolnionych. A przecież bez zębów ponoć lepiej robi się loda hihi. A z rozbijaniem rodzin napisane w punkt!

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?