Ogłoszenia towarzyskie - wyszukiwarka

lat
kg.
cm.
/10
PLN
UWAGA! Prosimy nie podawać zapytań o wiek, wagę, rozmiar biustu itd. w polu przeznaczonym na słowa kluczowe. W tym celu skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego. Dziękujemy za współpracę!
Fetysze | Sex kamery | Sex shopy | Darmowe ogłoszenia towarzyskie | Zarabianie na erotyce

Katalog stron - Fetysze

www.awdupe.pl - Poradnik seksu analnego

Strona zawiera obszerny zbiór artykułów dotyczących seksu analnego. Seks analny to wziąż temat tabu w Polsce. Zainteresowani penetracją pupy znajdą tu wiele wartościowych porad oraz ciekawostek. Wśród poruszanych tematów znalazły się między innymi sposoby nawilżania, orgazm analny, fisting analny, podwójna penetracja, pozycje seksualne szczególnie przydatne podczas seksu analnego oraz wiele innych. Warto zwrócić uwagę, że strona tworzona jest tak, aby była przydatna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Strona z pewnością okażę się przydatna dla wszystkich osób lubiących zabawy pupą.

piss-forum.prv.pl - Forum miłośników piss i scat

Forum dyskusyjne przeznaczone dla miłośników mokrych oraz "brudnych" zabaw. Jeśli jesteś zainteresowany tematyką piss lub scat, to z pewnością znajdziesz tam coś ciekawego. Forum dysponuje szeroką gamą działów, w tym jeden przeznaczony do nawiązywania kontaktów z osobami szukającymi partnera do zabaw piss lub scat.

www.pilja.fora.pl - Forum bukkake

Niszowe forum preznaczone dla miłośników bukkake. Dla niewtajemniczonych - bukkake to praktyka seksualna polegająca na oddawaniu nasienia (lub kolowialnie mówiąc spuszczaniu się) przez grupę mężczyzn na leżącą, siedzącą bądź klęczącą kobietę. Tryskające nasienie najczęściej trafia na twarz bądź okolice ust. Można jednak spotkać modifykacje tej zabawy, gdzie uczestnicy spuszczają się np. na cycki. Etymologia słowa bukkake jest związana z japońskim czasownikiem bukkakeru (jap. ぶっ掛ける?), który oznacza chluśnięcie.

klub69.net - Swingers club

Strona przeznaczona dla miłośników seksu w większym gronie. Seks grupowy, wymiana partnerów, swingers party - jeśli po usłyszeniu tych zwrotów poczułeś przypływ porządania to z pewnością strona dla Ciebie. W ramach serwisu działa portal społecznościowy, forum dyskusyjne, czat oraz dział zawierający ogłoszenia towarzyskie. Warto wspomnieć, że ze stroną powiązane są regularnie odbywające się swingers-party. Na ogół, są one przeznaczone zarówno dla par jak i singli.

sadomasoclub.pl - Społeczność BDSM

Witryna skupiająca się wokół tematyki BDSM. Jej celem jest zrzeszanie ludzi zainteresowanych klimatami BDSM. W ramach serwisu działa również forum dyskusyne, dzięki któremu można wymienić poglądy i doświadczenia na tematy związane z sadomaso. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dominacją lub uległością, zarówno tych doświadczonych jak i osoby początkujące, chcące dopiero wprwadzić się w kulturę BDSM.

www.szkolabdsm.iq24.pl - Forum BDSM

Forum dyskusyjne zajmujące się ogólnie pojętym BDSM. Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji - zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, jak również wymienisz poglądy i doświadczenia z innymi użytkownikami. Na forum znaduje się wiele wyspecjalizowanych działów dedykowanych jedynie wybranej aktywności np. fisting, anal, bondage (wiązanie), chłosta (spanking), dominacja toaletowa, femdom, maledom itp. Każdy zainteresowany społecznością BDSM z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Zobacz również: Fetysze, Sex kamery, Sex shopy, Darmowe ogłoszenia towarzyskie, Zarabianie na erotyce