Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Mapa tirówek
Powered by SzukajDivy.pl

Ssaki leśne, tirówki, jagodzianki - wyszukiwarka

lat
kg.
cm.
/10
PLN
W tym miejscu możesz wyszukać tirówki stojące w Twojej okolicy. Jeśli szukasz ogłoszeń towarzyskich (tzw. prywatek, mieszkaniówek) sprawdź tutaj.

13 wyników

przed koluszkami

pulchna 20, cyce mleczarnia, 50 za loda albo minete, 70 za cipkę z gumą. anal bez gumy 100 z finiszem w środku, widać że lubi to suka

Na Półboru

Dwie bułgarski, blondyna i szatynka, też starsza jagodzianka polka czasami się pojawia. Starsza brała swego czasu 20 za lodzika, bułgarki 70 za sex. Stoją za rondem niedaleko biedronki.

przed Kolumną

Przed Kolumną jadąc od Zduńskiej Woli. Komplet 100 zł Turczynka po 30. Grubawa, strasznie dużo tapety na na ryju, gadatliwa.

Naprzeciw parku na Kilińskiego

lodzik bez gumy 40, sex 60. z wyglądu trochę chłopczyca, krótkie włosy, blondyna. podjechaliśmy autem na parking za parkiem. słabo ciągnie, proponowała sex bez gumy bo nie miała i mówiła, że trzeba mieć swoje, ja też nie miałem. szybko się ewakuaowałem

Bełchatów->Szczerców, zajazd za Klukami

Na zajeździe w Klukach (w kierunki Szczerców) dwie dziewczyny z Polski. Lodzik 50, komplet 100. Z urody mocno średnie, dobre na ciśnienie. Serwis ok.

Sulejów-Opoczno

Stoją za Sulejowem na dk12 trzy bułgarki. Nie testowałem jeszcze, przyjemne w wyglądu, dużo chętnych mają.

Zjazd między Zduńską a Sieradzem na S8

Trzy młode na grzybobraniu ;) 50/70/100 anal 120. Wszystko w gumie.

węzeł a2

węzeł skierniewice w kierunki skierniewic, po lewej stronie za zakrętem ładna , mloda z biustem trojeczką... bierze 100 za komplet. dobry lodzik, kilka pozycji w aucie i na masce. ale miejsce słabo dyskretne.

Port Radomsko

Kurew do wyboru, do koloru. Codziennie po kilka co najmniej, czekają na tirowców. Blondyna Ania to Polka, tak to same Bułgary, ona woła 50 za lodzika, 100 za ruchanie.

Za lasem w Przecławiu

Zaraz jak kończy się las w Przecławiu (jadąc DK72 od Brzezin do Rogowa) stoją dwa ssaki leśne - czarna i blondyna. Oral w gumce 50 zł, dobrze ciągną obydwie.

DK10

Gdzie stoimy

Trasa Łowicz-Głowno, skrzyżowanie z wojewódzka 704

Trzeba zjechać kawałek w 704.Panna grubo po 30 i dość luźna, ale mocno się stara. Ogólnie raczej polecam.

Za parkingiem dla TIRów za wyjazdem z Brzeziny w stronę Paprotni