Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Mapa tirówek
Powered by SzukajDivy.pl

Ssaki leśne, tirówki, jagodzianki - wyszukiwarka

lat
kg.
cm.
/10
PLN
W tym miejscu możesz wyszukać tirówki stojące w Twojej okolicy. Jeśli szukasz ogłoszeń towarzyskich (tzw. prywatek, mieszkaniówek) sprawdź tutaj.

13 wyników

zjazd na mikrohute

fajna laska w leginsach przy zjeździe na mikrohute. kilka razy ją widziałem, w końcu się zatrzymałem. miła, idzie się targować. utargowałem 50 za komplet. z ryja brzydka, ale lodzik pierwsza klasa tak samo jak seks.

Żelazko, koło przystanku autobusowego

Koło przystanku, jest tak niewielki parking, zatrzymują się tiry. Stoi brunetka i blondynka. Brunetka nieregularnie, blondi codziennie do 15 widuję. 50/70/100

Koło Dworca

Wieczorami koło Dworca trans, 70/90, super serwis!

ulica Uniwersytecka rondo

Na rondzie stoi Ewka, chuda, małe cycki, około 40, ale na ciśnienie może być. Lepsza do loda niż do ruchania. Lodzik 50, sex 70, komplet 100.

Ulica 73 Pułki Piechoty (3 górki, 3 garby)

Na 3 garbach stoją dwie Polski - Natalia i Monika. Zazwyczaj obok kapliczki Natalia i na dużym parkingi Monika. Obydwie fajne, tylko krótko stoją, od 9/10 do 14. Lodzik w gumie 40 zł, dobrze ciągną obydwie.

Trasa Bytom-Gliwice

Przy zjeździe na Centrum Handlowe M1 stoi ładna bułgareczka o imieniu Milena. Bierze też na dwa baty jak się przywiezie kolegę! Można jechać do oporu. Przed Plejadą stoi Polka, chuda, młoda, nie ruchałem jeszcze.

Parking przy Novotelu

Przy hotelu Novotel na al. Roździeńskiego stoją zazwyczaj dwie albo trzy panny - Polki. Jedna zazwyczaj stoi obok wjazdu do parkingu, częściej pannę spotkać można przy mostku kawałek za parkingiem. Lodzik pierwsza klasa. Panny stoją tam zazwyczaj po 19.

300 - 400 m za stacją BP

Jakieś 300 - 400 m za stacją BP (na Katowickiej), w kierunku Krakowa/Sławkowa stoi ładna Bułgarka, codziennie od 11 do 17/18. Laska za 50, komplet za 100.

Trasa Dąbrowa Górnicza-Częstochowa, zjazd z S1 na 796

Mariacka przy wylocie na Francuską, na przeciwko KRUS

Starsza babka z zajebistymi, dużymi cycami.

Wyjazd z Gliwic na Pyskowice przy zjeździe do Hotelu Leśnego po lewej

Stacja Paliw na Piłsudzkiego przy ekspresówce S1 (E75)

Trasa Częstochowa-Radomsko, zaraz za Bogusławicami

Widuję tam blondynkę na oko około 30 lat.