Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Mapa tirówek
Powered by SzukajDivy.pl

Ssaki leśne, tirówki, jagodzianki - wyszukiwarka

lat
kg.
cm.
/10
PLN
W tym miejscu możesz wyszukać tirówki stojące w Twojej okolicy. Jeśli szukasz ogłoszeń towarzyskich (tzw. prywatek, mieszkaniówek) sprawdź tutaj.

9 wyników

Zjazd z obwodnicy przed nowym szpitalem

Młoda, zgrabna brunetka. fbg 50 + 20 za pobawienie się cycuszkami (dwójeczki) i cipką.

DK75, na wysokości Dąbrowy, zjazd do lasu

Od pn do sb od 11 do 17/18 stoi Anka i jeszcze czasami inna dziewczyna. Anka ok, serwis dobry, ładna, zadbana. 50.70.100.

Wjazd do fabryki na dk75

Stoją dwie. Chudsza Polka, grubsza z Bułgarii. Opisuję Bułgarkę. 50/100, wszystko w gumie, nie ma opcji bez gumy. FZG agresywny, do zwalenia, sex ok. Raczej na spust niż mizianie, cycki można pomacać przy francuzie.

Climat klub nocny

Obok klubu nocnego Climat zawsze można spotkać kilka autostopowiczek. Ceny różne, Polki droższe, są też Bułgarki, nawet za 40 zł loda zrobią.

Zajazd u Kazika

Stoi Wiktoria, nie jest Polką, ma srebrne alfa romeo, widzę ją w tygodniu około 15. Nie korzystałem, ale chyba cieszy się zainteresowaniem, bo często widać jak do niej zajeżdżają.

Rynek Kleparski

Na Rynku Kleparskim prawie codziennie stoją dziewczyny, powtarzają się te same twarze, czasami jakieś inne jagodzianki tam zawitają. Korzystałem z czarnulki, 70 zł za dupczenie.

Obok znaku "wjazd do fabryki"

Obok znaku "wjazd do fabryki" w Dąbrowie, w kierunku Niepołomic, stoi zazwyczaj blondyneczka z krótszymi włosami. 50 za lodowanie, 70 za walenie, dobra jest. Od 11 do 16 stoi zazwyczaj.

Rondo na Wilczej przed autostradą A4

Stoi najczęściej w piątki, sam oral 40zł, klasyk 50, komplet 70.

Kleparz, ul. Szlak

Wieczorami stoi tam tam puszysta blondynka ze sporymi cyckami. Na oko ok. 40 lat.