Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Mapa tirówek
Powered by SzukajDivy.pl

Ssaki leśne, tirówki, jagodzianki - wyszukiwarka

lat
kg.
cm.
/10
PLN
W tym miejscu możesz wyszukać tirówki stojące w Twojej okolicy. Jeśli szukasz ogłoszeń towarzyskich (tzw. prywatek, mieszkaniówek) sprawdź tutaj.

18 wyników

Ulica przy betoniarni

Dwie Polki - Magda i Sylwia. Magda lepsza. Widziałem nową przy budowie bloków, fajne ciałko ale nie miałem jak podjechać. Magda za komplet 100.

Parking za Deli Park

Parking za Deli Parkim kręcą się wieczorami dwie bułgareczki. Do jednej, takiej trochę azjatyckiej urody, trzeba zagadać. Druga chuda sama podchodzi do auta i zaczepia. Całkiem, całkiem z urody. Lodzik 50. Serwis okej.

Zatoczka, przed skrętem na Mechnacz

Stoi polska, blond włoski. Młoda, anal też oferuje, dupka mega ciasna. Lodzik pierwsza klasa, gg bez marudzenia

Na Pl Cyryla

Wieczorem kręcą się 2- 3 polki, fajne z ryja, serwisu nie korzystałem ale mam zamiar na dniach.

Na Libelta kręci się wieczorami

Blondynka ok. 40 lat - 50/70/100. Lodzik bez kalosza, sex od tyłu na stojąco, finał w ustach. Super serwis i miła dziewczyna.

Za stacją Pieprzyk

Za Pieprzykiem stoi jedna Polka, trochę przy kości, ale wydaje mi się, że ostatnio schudła. Lodzik 50, numerek 50. Nic extra, ale na ciśnienie w sam raz.

przy drodze 470 na wysokości Morawin

Od rana, latem do 18 - 20 stoją dwie polki. Jedna ok 30, druga ok 20, ładne zadbane. lodzik bez gumy 60, z gumą 50, sex 120

od strony Kalisza zjazd do lasu przed górką

50/70/120 W cenie za wszystko też anal. Można ją rżnąć równo w dupę i uwielbia to. Ok 30, szczupła, ładna. Codziennie stoi.

Przeźmierowo ul Grzybowa

Stoi czarna rumunka i blondi polka. Pola bierze 50/70/100. Cycek fajny, ciałka trochę ale jest ok. Od 9 do 17/18. Dużo zainteresowanych, czasami trzeba na nią poczekać.

Róg Libełta/Kościuszki

Na rogu Libełta i Kościuszki stoi co wieczórm po 21 dziewoja. Ładna blondyna, wysoka, figura zgrabna. Dużo zainteresowanych zatrzymuje się przy niej.

W Mycielinie na parkingu

Parking przy drodze, fajna blondyna stoi, po 20 zazwyczaj jest do około 24, zależy jaka pogoda - tak mi mówiła. 50 lodzik, 80 seks, 100 komplet. Bierze głęboko bez marudzenia.

Z Czmonia do Kórnika po prawej przy wjeździe do lasu

Petarda blondyna w latexach, cycata, sex maszyna! Jest też naprzeciw kawałek dalej czarnulka z małymi cyckami.Jest jeszcze węgierka, ale średnia z twarzy. Węgierka ma długą czarną perukę.

Antonin, rozjazd DK25 i DK 11

Niedaleko zjazdu z DK25 na DK11 jest stacja benzynowa, jak się jedzie w kierunku Kotowskie. Stoi tam Polka Ania, często też Bułgarka po 50, bułgarka bierze 40 zł za lodzika, dobrze ciągnie. Ania stoi od 20 na stacji benzynowej, Anka bierze 70 zł za sex, 100 zł za anal.

Przy zjeździe na giełdę samochodów

Wieczorami stoi tam czerwonym peugotem, ale z tego co widziałem stara i brzydka. Chyba tylko dla koneserów takiej urody albo desperatów.

Gizałki w stronę Pyzdr w lesie po prawej

W lesie po prawej szczupła bułgareczka, fajna dupa. Ciągnie równe, bierze po same jaja. 50 zyla laseczka, i 70 zyla sex. od 10 do 14 prawie codziennie ją można tam spotkać.

stacja paliw axan

Od 17 do 21 fajna dupa stoi przy stacjo paliw Axan. 60 komplecik, sympatyczna, nie wiem czy wsiada do osobówek.

Rondo na Topolowej przy Nowej Wsi

Stoją trzy dziewczyny na oko około 20-25 lat.

Stacja paliw przed Radomickiem