Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Pierwszy oral z dojrzałą kobietą

Kiedy miałam 18 lat zacząłem prace w kawiarni, która należała do mojego wujka. Na początku byłem odpowiedzialny za zmywanie i inne drobne prace, ale w okresie letnim doszło mi kilka obowiązków, w tym na przykład zamykanie kawiarni na koniec. Co ważne, to wtedy byłem może i przystojnym młodych facetem, ale bardzo nieśmiałym. Nie potrafiłem zagadać do dziewczyn w moim wieku, chociaż byłem gadatliwy. Za to ze starszymi kobietami gadałem bez problemów.

Stałą klientką kawiarni była Pani Asia, która miała około 40 lat. Oczywiście mi kazała mówić sobie po imieniu i była dla mnie po prostu Asią. Asia była naprawdę zjawiskowa i trzymała się świetnie. Szczupła talia i wysportowane ciało sprawiały, że trudno było ją pomylić z kimś innym. Do tego miała naprawdę pełne i zmysłowe usta, nigdy takich ślicznych usteczek nie widziałem u żadnej kobiety…

Pewnego wieczoru, kiedy już miałem zamykać, wpadła cała roztrzęsiona i zdenerwowana. Zaparzyłem jej ulubionej kawy, podałem czule filiżankę i pomogłem jej się uspokoić. Na szczęście nic się jej nie stało, po prostu pokłóciła się naprawdę mocno ze swoim facetem i postanowiła wyjść z domu, żeby ochłonąć. Tamtego wieczoru rozmawialiśmy długo po zamknięciu kawiarni, a w pewnym momencie jej pełne usta oparły się o moje i zaczęliśmy się całować. Ja nie byłem doświadczony, całowałem się przez całe życie wtedy może z dwoma koleżankami. Asia prowadziła mnie, jej język sprawnie przeskakiwał z moich zębów, na wargi i do mojego języka.

Nigdy nikomu o tym nie powiedziałem, bo to był nasz sekret, ale po tym zaczęliśmy spotykać się codziennie po zamknięciu kawiarni. Szliśmy na zaplecze i się po prostu całowaliśmy. Asia chwaliła mnie, że przez kilka tygodni pocałunków znacznie poprawiłem moją technikę. A ja miałem nadzieję, że na całowaniu się nie skończy. Chociaż czasami opierałem rękę o jej udo albo pierś, to nigdy nie doszło do niczego bardziej poważnego. Zacząłem się zastanawiać, czy ze mną jest wszystko w porządku. Mimo to czułem się jak prawdziwy zdobywca, bo zdobyłem kobietę, a nie dziewczynkę, jak moi koledzy.

Pewnego wieczoru, podczas pocałunków, mój penis sterczał bardziej niż zwykłe. W końcu nie wytrzymałem i zacząłem się po nim dotykać, co szybko zauważyła Asia i wkrótce to jej dłoń wędrowała po moim przyrodzeniu w górę i w dół. W końcu uklęknęła przede mną i zaczęła rozpinać rozporek. Mój penis prawie na nią wyskoczył, a ona ujęła go od razu ustami. Wiele razy przed tym się masturbowałem, wielokrotnie nawet wyobrażałem sobie tą scenę, ale nigdy to nawet nie było w połowie tak przyjemne, jak w rzeczywistości. Nieziemska przyjemność zaczęła rozpływać się po moim ciele. Czułem jak jej mokre i bardzo ciepłe usta poruszają się w górę i w dół, zostawiając na moim penisie ślad śliny i resztek pomadki. To był mój pierwszy oral i do tego od razu z bardzo doświadczoną partnerką. W przyszłości wielokrotnie miałem dziewczyny, ale większość młodych kobiet nie chce “brać go do buzi”, bo się boją nie wiem sam czego… Za to Asia… Ochhh… Moja Asia od razu wiedziała co robić z penisem w pełnej erekcji. Odciągnęła lekko w dół napletek i od razu wzięła się do ssania rozpalonej główki. Poruszała się powoli, rozważnie planując każdy ruch. Jej język powoli krążył po całej długości mojego penisa, a także po moich jądrach. A kiedy chciała, żebym w końcu sobie ulżył, to w odpowiedni sposób przyśpieszyła, pozwalając mi na to, żebym przeżył mój pierwszy orgazm oralny w całej jego rozciągłości. Asia pozwoliła, aby moja słona sperma wypełniła jej usta, a potem spłynęła po brodzie, szyi i opadła na jej dekolt.

Oczywiście nie chciałem pozostać jej dłuższy, więc trochę niezdarnie zabrałem się do dania jej oralnej przyjemności. Asia na szczęście była kobietą, która doskonale wiedziała czego chce i bez większego skrępowania powiedziała mi, co jej się podoba a co nie. Na początku zawstydzony lizałem jej perełkę i bałem się, żeby nie zadać jej przypadkiem bólu, bo wiedziałem, że ta strefa kobiecego ciała jest niezwykle wrażliwa. Jednak kiedy powiedziała mi, żebym nie był aż tak delikatny, to od razu wiedziałem, że mogę sobie pozwolić na trochę więcej. Niestety, nie doprowadziłem jej do szczytowania samymi ustami, więc na koniec pomogła sobie paluszkami. Pozwoliła mi dokładnie przyglądać się temu, co robi, co okazało się cenną lekcją dla takiego niedoświadczonego chłopaka jak ja.

- Wiesz, że już nigdy tu nie przyjdę? - powiedziała mi, kiedy zbierała się już do wyjścia. Zupełnie zbity z tropu zaprzeczyłem. Nie myślałem, że mnie kocha albo, że będzie chciała kiedykolwiek być ze mną, ale wiedziałem, że nasze intymne pocałunki były dla niej ważne. A teraz doszło do czegoś więcej… Chyba jak na pierwszy raz nie byłem aż tak beznadziejny!

- Chciałam, żebyś mógł się czegoś ode mnie nauczyć - kontynuowała Asia. - A teraz się nauczyłeś być otwartym na coś innego… Więc to po prostu koniec. Teraz znajdź sobie dziewczynę w swoim wieku i przejdź do konkretów trochę szybciej.

Kiedy to powiedziała, to szybko oddaliła się ode mnie, zostawiając mnie trochę skołowanego. W ciągu pół godziny po raz pierwszy uprawiałem seks oralny, a chwilę później Asia dała mi jasno do zrozumienia, że to koniec z naszymi spotkaniami. Nigdy więcej jej w kawiarni nie spotkałem, chociaż widuję ją na mieście. Zawsze posyła mi promienisty, ciepły uśmiech. A ja, mimo, że minęło tyle lat, nadal nie mogę o niej zapomnieć.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?