Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Wirtualne spotkanie

Był piątkowy wieczór. Choć maj, to padało, było zimno. Aura nie zachęcała do wychodzenia, więc postanowiła tego wieczoru zostać w domu. W końcu juto ma imprezę u koleżanki. Weszła na Facebooka. Może jakiś znajomy się odezwie? Niestety wszyscy znajomi mieli jakieś inne zajęcia. Poczuła się samotna i niekochana. Nie miała żadnego faceta. Od tak dawna, że nie pamiętała, jak to już jest przytulić się do kogoś. Nie mówiąc już nawet o spędzeniu z kimś nocy.

Była właśnie na fanpage swojej ulubionej grupy rockowej. Odezwał się do niej chłopak. Zaczęli rozmawiać o muzyce. Szybko przeszło na inne tematy. Zaczęli opowiadać o sobie. Godziny mijały, a ona robiła sobie kolejne herbaty. Wypijając je, gdy już ostygły, tak wciągnęła się w tę rozmowę. Gdy się pożegnali, było już grubo po 2 w nocy. Wydawało jej się, że minęła tylko chwila. Mogłaby przegadać z nim całą noc.

Następnego wieczoru też się odezwał. Zapytał, czy kogoś ma. Powiedziała, że nie i że już ma dość tej samotności. Odpowiedział, że niestety nie mogą spędzić tego wieczoru razem, ale zaproponował cyber seks.

Bardzo ją tym zdziwił. Nie miała pojęcia, jak miałoby to wyglądać. Zaproponował, żeby się widzieli na Scape, ale na to była zbyt nieśmiała. Powiedział, że będzie jej mówił, co ma po kolei robić. Poprosił, żeby włączyła na Scape tylko głos. Stwierdziła, że to może być nawet zabawne. To jest dopiero bezpieczny seks!

Nie wierzyła, że może ją w ten sposób podniecić, ale postanowiła spróbować. Zaproponowała mu, że spotkają się na Scape za godzinę, bo najpierw ona musi się przyszykować do tej ,,wirtualnej randki”. Założyła najlepszą obcisłą sukienkę, do tego szpilki i mocny makijaż. Była gotowa. Na wszystko.

Najpierw zapytał, jak wygląda. Opisała siebie bardzo dokładnie, próbując go jak najbardziej podniecić. Z tego, jak zmienił mu się głos, wywnioskowała, że jej się to udało.

-Co mam teraz zrobić?-zapytała z uśmiechem.

-A co byś chciała? Co byś chciała, żebym z Tobą zrobił?-zapytał.

-Nie wiem. Robię to po raz pierwszy. Zaproponuj coś.

-Może na początku zdejmij te swoje super seksowne szpilki. Wyobraź sobie, że ja Ci je zdejmuje. Aha i jeszcze jedno. Pamiętaj, że nie możesz zrobić niczego, na co Ci nie pozwolę-Brzmiał bardzo stanowczo i męsko.

-Już zdjęłam.

-Szybka jesteś. Lubię takie. A nawet bardzo-seksownie zawiesił głos.

-Co mam dalej robić?

-Nie bądź taka niecierpliwa. Obiecuję Ci, że to nie będzie szybki numerek. Teraz powolutku przesuń ręką po szyi, ale powoli. Nie spiesz się. Co czujesz?

Przesunęła ręką po szyi. Ku swojemu zdumieniu, poczuła lekkie podniecenie. Może wynikało z tego, że kompletnie nie wiedziała, co on jej zaproponuje dalej.

-Czuję lekkie podniecenie. Co teraz?-zapytała.

-Pamiętaj, żeby się nie spieszyć, bo wszystko zepsujesz. Zamknij oczy i połóż rękę na piersi.-dał jej chwilę na wykonanie polecenia-A teraz zacznij delikatnie pocierać sutek. Jak powiem, żebyś przestała, zrobisz to.

Zrobiła to. Poczuła falę podniecenia. Rozchodzącą się po całym ciele. Niewiarygodne i bardzo, ale to naprawdę bardzo podniecające. Ciekawe, co zrobi dalej. Jej oddech przyspieszył. Poczuła mrowienie między udami. Chciała pieścić się dalej.

-Przestań. Teraz zostań w samej bieliźnie i rajstopach. Stań na środku pokoju i nic więcej nie rób. Dopóki Ci nie powiem.

Zrobiła, co kazał. Ta zabawa zaczynała jej się coraz bardziej podobać. Nie czuła się, jak idiotka, choć stała prawie nago na środku pokoju.

-Zdejmij rajstopy, uklęknij i rozchyl uda. Już tak?

-Tak-potwierdziła.

-Teraz zdejmij biustonosz i znowu zacznij pieścić sutki. Zamknij oczy, wyobraź sobie, że jestem przy Tobie.

Zrobiła, co kazał. Po raz kolejny jak zahipnotyzowana. Czuła ogarniającą ją falę podniecenia, choć jeszcze nie zaczęła się pieścić. Dotknęła ręką piersi i poczuła, jak jej sutki sterczą. Na całym ciele miała gęsią skórkę. Zaczęła pieścić obie piersi. Poczuła, że robi się coraz bardziej wilgotna i podniecona. Chciała poczuć dużo więcej, choć już była na granicy orgazmu.

-Widzę, że świetnie Ci idzie. Teraz dotknij łechtaczki. Poczekaj parę sekund, a następnie zacznij ją delikatnie pocierać i zataczać ręką kółeczka.

Dotykała się najpierw powolutku, delikatnie, następnie coraz szybciej. W końcu poczuła, że jest na granicy spełnienia. Jej ciało wygięło się w łuk, a głowa odchyliła się do tyłu. Zaczęła dyszeć. Poczuła wstyd, że on to słyszy. Słyszy, że samym głosem doprowadził ją do szaleństwa. Jednak nie mogła się już wycofać.

-Przestań się dotykać. Pora trochę zwolnić. Jesteś zbyt niecierpliwa. Teraz połóż się na plecach. Zacznij dotykać swojego brzucha i piersi, ale rób to bardzo powoli i delikatnie. Wyobraź sobie, że masz moje ręce na skórze. – usłyszała jego głos. Powoli zaczęła wracać do rzeczywistości, choć podniecenie wzięło już całkiem górę nad jej zachowaniem.

Położyła się na plecach i powoli zaczęła się gładzić po brzuchu. Pulsowanie między nogami ciągle narastało.

-Jesteś gotowa na ,,wielki finał”?-zapytał lekko szyderczo, ale chciała już dojść.

-Zdecydowanie tak.

-Zamknij oczy i zacznij szybko pocierać łechtaczkę. Aż osiągniesz spełnienie.

Poczuła jak bardzo, jest wilgotna i podniecona. Parę sekund później poczuła jak najsilniejszy orgazm w swoim życiu. Pod powiekami widziała wszystkie kolory tęczy. Nie wiedziała, gdzie jest, ani co się z nią dzieje.

Po paru minutach usłyszała jego głos. –Ubierz się i teraz Ty mi powiedz, co mam robić. Chcę poczuć dokładnie to samo, co Ty.

Tej nocy kochali się na odległość. Kolejnej już w rzeczywistości. Również było wspaniale.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?