Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Dwie niewolnice

To miała być zwykła impreza. Szybki sex i dużo alkoholu. W końcu był weekend, a my mieliśmy po dwadzieścia parę lat, ostatni dzwonek na to, by poszaleć. Eryk, mój kumpel, zaprosił dwie panienki z agencji, twierdząc, że będzie udana i niezapomniana zabawa. Eryk zawsze miał szalone pomysły, wiedziałem, że z nim nie będę się nudził. Pierwszą rzeczą jako zauważyłem w mieszkaniu kumpla był pejczyk, kajdanki, knebel i kilka innych akcesoriów z sex shopu. Domyśliłem się, że to gadżety na imprezę. Wiedziałem, że będzie ostra jazda. Róża i Estera pojawiły się punktualnie. Wraz z nimi przyjechał ich opiekun, który skasował okrągłe sumkę za usługi panienek i powiedział, że przyjedzie po nie o 5.00 rano. Mieliśmy całą noc na szaleństwo. Eryk zagonił dziewczyny do łazienki. Zasuwały na czworakach, wystawiając jędrne pośladki. Mój kumpel każdej dał po kilka klapsów. Dziewczyny wzięły prysznic, po czym zostały zamknięte w sypialni. Eryk decydował w którym momencie będą wypuszczane. Jako pierwsza wyszła Estera i na powitanie otrzymała siarczysty policzek. Ty suko, na kolana! - krzyknął Eryk. Estera posłusznie wykonała zadanie. Eryk klepnął ją w pupę i rozkazał wstać.

Dziewczyna posłusznie wykonała rozkaz. Eryk podał mi kajdanki, domyśliłem się, że mam skuć blondynkę. Zrobiłem, co kazał przyjaciel, choć początkowo miałem pewne wątpliwości, czy powinienem tak traktować – bądź co bądź – kobiety.

- Nie pękaj stary, zapłaciłem za to – zapewnił mnie kumpel, po czym odepchnął kobietę i wyprowadził ją do sypialni, wymieniając na Różę. Druga panienka także otrzymała kilka klapsów, po czym Eryk rozkazał zrobić lodzika jemu i mnie jednocześnie. Dziewczyna poradziła sobie świetnie, gdy jeden penis znajdował się w jej ustach, drugi był w dłoni. Eksplodowaliśmy niemal jednocześnie, ja na cycki, Eryk na twarz kobiety. Rozluźniłem się trochę i chwyciłem Różę za tyłek, jej pośladki były jędrne i aksamitne. Potem moje ręce przeniosły się na jej piersi – duże i jędrne. Miałem ochotę wziąć ją od tyłu, swoim pomysłem podzieliłem się z kumplem. Eryk przyprowadził Esterę i nakazał dziewczynom odwrócić się tyłem i oprzeć o sofę. Ja zająłem się rżnięciem Róży, Eryk w tym czasie pieprzył Esterę.

Róża jęczała i wiła się się pode mną, a ja czułem się doskonale. Estera dorównywała koleżance. Następnym punktem programu była wspólna zabawa dziewczyn – nawzajem lizały swoje cipki. W tym czasie ja i Erykd delektowaliśmy się drinkami, traktując igraszki dziewczyn jak doskonały film porno. Dziewczyny były profesjonalistkami, miały zwinne języczki i ręce, ich piersi falowały niczym fale na wzburzonym morzu.

- Na kolana, tyłki wystawiać!- krzyknął Eryk i jednym ruchem włożył panienkom w pupy wibratory. Dziewczyny chodziły w kółko, zgodnie z rozkazem Eryka, który doskonale się bawił patrząc na krążące po dywanie panienki. Na pożegnanie po raz kolejny zerżnęliśmy dziewczyny. Waliłem ostro, raz po raz częstując laskę mocnym klapsem. Potem zamieniliśmy się panienkami. Jazda była ostra i bez trzymanki, zapomniałem o gumkach. Ale ani przez chwilę nie żałowałem, że zgodziłem się na taką akcję.

5 komentarzy:

wtorek, 09 stycznia 2018 14:52 przez ~Ajksdhxn

Fajne opowiadanko

Odpowiedz
wtorek, 09 stycznia 2018 14:52 przez ~Ajksdhxn

Fajne opowiadanko

Odpowiedz
wtorek, 09 stycznia 2018 14:51 przez ~Ajksdhxn

Fajne opowiadanko

Odpowiedz
wtorek, 09 stycznia 2018 14:51 przez ~Ajksdhxn

Fajne opowiadanko

Odpowiedz
wtorek, 09 stycznia 2018 14:51 przez ~Ajksdhxn

Fajne opowiadanko

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?